מתנות סוף שנה לגנים

כל שנה אותו הסיפור. סוף השנה מתקרב ואתם שוברים את הראש על מתנת סוף שנה לילדים. אתם רוצים שזה אישי, שזה יהיה מיוחד, שזו תהיה מזכרת שימושית שתלך איתם וכמובן שאתם גם רוצים שזה יהיה במסגרת התקציב העומד לרשותכם. מהיום אין צורך לשבור את הראש יותר! מתנות סוף שנה לגנים עושים רק בויצמן-נגריס דגלים. חנות דגלים תל-אביבית וותיקה המצוידת בכל המיכשור המתקדם להדפסה של מוצרים שימושיים למתנות סוף  שנה. חולצות, ספלים, כובעים, כריות, תיקים וכל מתנה אחרת. דאגו לילדים למתנה איכותית ושימושית שתזכיר להם את הגן גם כשהם יהיו גדולים יותר.
מתנות סוף שנה לגנים
מחפשים מתנה מקורית לסוף שנה בגנים? מתנה שתזכיר לילד את הגן גם כשהוא כבר יהיה בבית הספר? משהו אישי שיסמל לו את התקופה המיוחדת שעבר? הגעתם למקום הנכון! אנחנו בוייצמן-נגריס דגלים מבצעים הדפסות על מוצרים כבר שנים רבות ואנו יודעים איך ליצור מתנה אישית מקורית ומיוחדת לסוף השנה בגנים ובבתי הספר. מוצרים עם הדפסה אישית הם רעיון מעולה למתנת סוף שנה והם ללא ספק יזכירו לילדים את התקופה שעברו בגן שלכם. תוכלו להדפיס את שם ותמונת הילד על חולצה, כרית, תיק, ספל, כובע או כל דבר אחר שתרצו.

מתנות עם תמונה אישית לסוף שנה וחגים
בתור בעלי גנים ואנשי חינוך אתם וודאי יודעים שמתנות מודפסות עם תמונה אישית הן הדרך הטובה ביותר לפרסם את הגן שלכם. מעבר לכך שמדובר במתנה מרגשת ושימושית, תוכלו כך לדאוג שכולם יראו את שם הגן ואת המתנות שהוא נותן. תיק עם תמונת הילד ושם הגן, חולצה או כובע ישמשו את הילד וגם אתכם ולכן מדובר במתנה מצוינת לסוף שנה בגנים או בקייטנות.

תיקים מודפסים לגני ילדים
אחת המתנות הפופולריות ביותר שנותנים בגני ילדים בסוף השנה היא תיקים מודפסים עם תמונת הילד. זוהי מתנה אישית ומזכרת שימושית שהולכת עם הילד כל מקום ובגלל זה היא זכתה לאהדה גדולה. חשוב לדאוג שתהיה זו הדפסה איכותית על תיקים כדי שהילד לא ילך עם תיק שההדפסה התקלפה ונפגמה. אנו מזמינים אתכם להתרשם מההדפסה המקצועית שאנו עושים על תיקים בגדלים שונים ומסוגים. (וכמובן שגם על עוד מגוון מוצרים).