ויצמן-נגריס בוטיק לדגלים, נעים להכיר...

אולי זה מקרה, אולי זה גורל אבל ייצור דגלים ממש לא היה ייעוד העסק ביום בו הוקם טרם הקמת המדינה. הסיפור מתחיל בעסק קטן שעסק בייצור מעילים ובשנת 1948 קיבל פניה מקרית ממשרד הביטחון לייצור הדגל הראשון של צה"ל. הדגל יוצר ביראת קודש בטכניקה מסורתית שכללה תפירה וריקמה מדוקדקת של סמל צה"ל. חנויות דגלים בתל אביב של אז לא היו הרבה, אך מאז עברו הרבה מים בנהר... חנויות נפתחו, מפעלים ויצרני דגלים נסגרו, אך רק דבר אחד לא השתנה: בברנר 15 בתל-אביב תוכלו לקנות דגלים! דגלי ישראל, דגלי חילות צה"ל דגלים בהזמנה אישית או שרשראות דגלים לאירועים שונים והכל במקצועיות רבה ובשירות שאין לו תחרות.

חנות לדגלים זה ויצמן-נגריס
נכון – התפתחנו. נכון – אנחנו מייצרים ומשווקים גם מוצרי פרסום. נכון – דגלים כבר לא ממש מיוצרים עם חוט ומחט, אבל בכל מה שקשור לענף הדגלים אצלנו תמצאו פתרון שיותאם בדיוק לצרכים שלכם. דגלים מודפסים או דגלים רקומים, בכמויות קטנות או בהזמנות גדולות. לוגו חברה או דגל מדינה לא מוכרת באפריקה – בחנות הדגלים ויצמן-נגריס יש מה שאתם מחפשים.

שיווק דגלים
בין לקוחותינו במרוצת השנים מלבד גורמים ממלכתיים ומוסדות ממשלתיים ניתן למצוא שגרירויות רבות שמצביעות פעם אחר פעם ובוחרות באיכות של ויצמן-נגריס להתנוסס מעל בנייניהן. הסוד הוא כנראה באיכות בלתי מתפשרת! בחומרים ובשיטות העבודה שמשתנות עם הטכנולוגיה שמתפתחת ומאפשרות לנו לשווק דגלים באיכות גבוהה ובסטנדרטים בינלאומיים.

דגלי ישראל ליום העצמאות
את חג העצמאות אנחנו בתור עסק מוביל לייצור ושיווק דגלים מתחילים לחגוג מספר שבועות לפני ה´ באייר. הזמנות דגלי ישראל מתחילות להצטבר והטלפון פועל בקצב ייחודי לתקופה זאת. אין תצורה של דגל ישראל ליום העצמאות שלא תמצאו אצלנו: דגל על מקל, דגלי ענק לבניינים, דגלי בד בגדלים שונים, דגלים לרכב ואפילו כיסויי מראות, את שולחן החג תוכלו לעטר עם דגלים על קיסמים אותם אנו משווקים ואת מרפסות הבתים בשרשראות דגלי ניילון או בד לבחירתכם. והכל...... לתפארת מדינת ישראל.