הדפסה על קאפה

משלוחים לכל הארץ

הדפסה על קאפה
חייגו אלינו
אצלנו תוכלו להדפיס הכל מה שתרצו, על מגוון מוצרים, וכמובן גם על קאפה- חומר הגלם הבסיסי כל כך בכל הנוגע להדפסות.
ריכזנו לכם כאן הכל מה שתצטרכו לדעת על הדפסה על קאפה.

מה זה בכלל קאפה?
קאפה היא משטח מוקצף, קל ביותר- כמעט חסר משקל, בעל פני שטח חלקים, שיכול להגיע בעוביים שונים, כשהמינימום הינו 10 מ"מ. הקאפה משמשת להדפסת תמונות באופן ישיר, או להדבקת תמונה מוכנה באופן שמבליט אותה.

אפשרויות עיצוב בהדפסה על קאפה
למעשה עולם העיצוב בכלל, ובויצמן נגריס בוטיק גדלים בפרט, מהווה עולם בפני עצמו. עם אפשרויות העיצוב וההדפסה שלנו, תנו לדמיון להעיף אתכם. תוכלו לעצב הכל מוצר שרק תחפצו, תוך היעזרות במומחי ההדפסה והעיצוב שלנו, כך שתקבלו את המוצר המדויק ביותר עבורכם, עם טאצ´ ייחודי ואמירה אישית שלכם. כי אצלנו אין 2 מוצרים דומים! לכל לקוח מגיע לקבל את הטוב ביותר, מוזמנים לנסות אותנו ואת השירות שלנו, מזכירים לכם כי אצלנו תוכלו להדפיס על עוד מגוון עצום של חומרים ומוצרים מלבד קאפה, וכמובן- לרכוש את מוצרי הדגל שלנו- הלא הם הדגלים.

יתרונות הקאפה
לקאפה- לוח הקסם, ישנם יתרונות רבים. ראשית- כדאי להבין שכל תמונה, ברגע שהיא מודפסת על משטח מוגבה, כבר עושה רושם טוב יותר, תופסת את העין ומרשימה. למעשה- כלל לא משנה מה הדפסתם- עצם ההדפסה על הקאפה כבר משדרגת את המוצר. תעודת גמר, תמונה או יצירה לתלייה על הקיר- בכל מקרה הקאפה תשדרג את התוצר. במקרה של תמונה המיועדת לתלייה על הקיר- הקאפה מבליטה את התמונה ומרחיקה אותה מפני השטח של הקיר עצמו, כך שיוצרת מימד נוסף, ואפילו ללא צורך במסגרת נוספת או זכוכית. המראה המתקבל הרבה יותר נעים לעין כשחזכנו את הזכוכית שיוצרת חיץ בין הצופה לבין התמונה.