דגלי לוגו

משלוחים לכל הארץ

דגלי לוגו
חייגו אלינו
אין כמו דגלי לוגו על מנת להוסיף עוצמה לרעיון השיווקי שאתם רוצים להביע - בים, באוויר וביבשה; בפנים הבניין, מחוצה לו או על מכוניות החברה ולאורך השדרה. בראש התורן, יכולים לעמוד בפני כל מזג אוויר, זמינים בכל צורה וצבע - דגלי לוגו הם הדרך המובהקת להפוך את הלוגו שלכם לזכיר הרבה יותר!
הדפסת דגלי לוגו
פעם היינו תופרים את הדגל בעבודה יד, היום מרבית העבודות נעשות באמצעות מכונות ענק אשר עוזרות להכין עשרות ואף מאות דגלים בשעה קלה! הבד מונח על מגש אשר עובר בין מכונות שמניעות כל רול צבע בנפרד, הבד עובר כך במהירות בין כל פס צבע עד אשר הופכת התמונה שעל הבד לתמונה אחת שלמה וצבעונית. כך ניתן להכין למעשה ביעילות ובמקצועיות דגלים בגדלים ובצבעים שונים.

דגל חברה
גם חברות, בדומה למדינות, מאמצות דגלים כחלק מדרכי השיווק שלהם, לצורכי מורל בכניסה לבניין החברה ולצורך ימי כיף למיניהם. לא משנה גודל החברה - כל חברה קטנה כגדולה, בעלת סמל או רעיון מאחוריו, זוכה לראות את הדגל מתנוסס על התורן בכניסה לדלתותיה, וזה רק מראה שתחושת גאווה ואחידות הם לא רק עניינים מדיניים או כמו בצבא כשמדובר בדגלי יחידות צבאיות

דגלים מותאמים אישית
כמו שמייצרים חולצות למזכרת של ימי גיבוש וימי כיף, כך גם ניתן לייצר דגל לכל מטרה בעצם. בין היתר ניתן לייצר דרך חברתנו: דגלי מדינות וערים, דגלי חברות כמו שכבר הזכרנו ודגלי צוותים, דגלים לימי ספורט, למצעדים, דגלי חיילות ושבטי צופים, ודגלים סתם לחברים ולכיף האישי. דגלי לוגו הם חלק בלתי נפרד ממערך ייצור הדגלים של חברת ויצמן-נגריס הוותיקה!