רול-אפ

משלוחים לכל הארץ

רול-אפ
חייגו אלינו
שלא כמו כרטיס הביקור שלכם, רול-אפ הוא גדול הרבה יותר, עוצמתי יותר ובעל נוכחות גבוהה יותר. אם את הכרטיס הביקור אתם חלקים ללקוחות פוטנצילאים, הרול-אפ עומד איתן ויציב ואי אפשר לדלג עליו או להתעלם ממנו. אצלנו ב"ויצמן" מבצעים הדפסת רול-אפ איכותית לעסקים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובחומרי הגלם הטובים ביותר.
אנחנו עובדים עם לקוחות קטנים , בינוניים וגדולים ודואגים להם להדפסות וייצור של רול-אפ לתערוכות, אירועים ולפעילות השוטפת של העסק. נשמח לעמוד גם לשירותכם

הדפסת רול-אפ באיכות גבוהה לעסקים
רול-אפ טוב הוא לא רק רול-אפ מרשים ובולט אלא גם רול-אפ איכותי ועמיד! בשביל זה חשוב לבחור בבית דפוס עם ניסיון ומומחיות בהדפסת רול-אפים ולא כל בית דפוס הוא כזה. יש הבדל משמעותי בין הדפסה של מדבקות או שלטים לבין הדפסה של רול-אפ ולכן מומחיות היא הכרחית. רול-אפ משמש לרוב באירועים ותערוכות ועל כן יש חשיבות גבוהה לאיכות שלו. בדקו היטב מי מדפיס לכם את הרול-אפ והאם יש לו את הניסיון והידע. הדבר האחרון שתרצו הוא שהרול-אפ ידהה או יתקלף בדיוק ברגע הלא נכון… אנחנו כאן כדי לדאוג שזה לא יקרה!

ייצור רול-אפ מהיום למחר
עומדים לקראת תערוכה, השקה, אירוע חברה או כל אירוע אחר שמצריך רול-אפ ולא התארגנתם בזמן? אנחנו כאן! בויצמן דגלים נייצר עבורכם את הרול-אפ המושלם גם בהתראה קצרה במיוחד. למרות הזמן הקצר לא נוותר על איכות ונדאג שהרול-אפ שלכם יהיה מעוצב ובולט כך שאף אחד לא יפספס אותו. צרו קשר , ספרו לנו מה אתם מחפשים וממש בקרוב נצלצל להגיד לכם שהרול-אפ שלכם מוכן.

רול-אפים לתערוכות ואירועים במחירים שפויים
המחיר הסופי של הרול-אפ תלוי כמובן בגודל שלו ובחומרים שתבחרו וטווח המחירים הוא רחב במיוחד. לפני שאתם בוחרים בבית דפוס שהציע לכם הדפסת רול-אפ במחיר זול באופן חשוד זכרו שרול אפ טוב חייב להיות איכותי ומחיר זול מאוד הוא לא תמיד משתלם לבסוף. אצלנו ב"ויצמן דגלים" מבצעים הדפסה, עיצוב וייצור של רול-אפ במחירים שפויים שלא באים על חשבון האיכות. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר הוגנת