מוצרי קד"מ

משלוחים לכל הארץ

מוצרי קד
חייגו אלינו
יעילותם של מוצרי קידום המכירות כבר הוכחה מזמן. מדובר במוצרים שנושאים עליהם את מיתוג העסק ומבטיחים שהוא ייראה במקומות שונים. העניין בקד"מ הוא פשוט- בעל העסק מחלק ללקוחות מתנה ממותגת ושני הצדדים יוצאים מרוצים: הלקוח מרוויח מתנה שימושית ובעל העסק מרוויח פרסום חינמי. בוויצמן- נגריס תמצאו מגוון רחב של מוצרי קידום מכירות שימנפו את העסק שלכם למעלה.
הדפסה על כוסות , כובעים ותיקים
ייצור כוסות , כובעים או תיקים בעלי המיתוג של העסק שלכם יעילים מאוד למטרות קידום מכירות. תוכלו לחלק את המוצרים ללקוחות קיימים או ללקוחות פוטנציאלים וככה להבטיח ניראות של העסק שלכם במקומות שונים. אנשים אוהבים לקבל מתנות וישמחו לעשות שימוש במתנה- גם אם היא ממותגת. בוייצמן-נגריס תמצאו מגוון מוצרי פרסום שיתאימו לקידום מכירות וכן נשמח להדפיס עבורכם את המיתוג שלכם על כל מוצר שתבחרו.

ייצור מוצרי פרסום לקידום מכירות ושיווק
בית עסק יכול לחלק מוצרים שונים בעלי לוגו העסק בכל מיני אירועים, כנסים או אפילו לשלוח סתם כך ללקוחות. אפשרויות ההדפסה על מוצרי פרסום הן כמעט בלתי מוגבלות כך שניתן לפרסם אתכם בערך על כל מוצר. זה יכול להיות חולצות, תיקים, מדבקות, צידניות , כיסויים לנייד ומה לא. בואו אלינו לדגלי וייצמן וביחד נחשוב על מוצר שעליו תדפיסו את המיתוג שלכם לטובת קידום מכירות העסק.

מתנות ממותגות ללקוח
עסקים רבים נוהגים לחלק ללקוחותיהם מתנות ממותגות בחגים, בימים חשובים או סתם כך ללא סיבה. המתנות יעילות במיוחד למטרות של קידום מכירות וכל עוד תבחרו במוצר שימושי תבטיחו לעצמכם פרסום נרחב שעלותו נמוכה יחסית. זה יכול להיות פד לעכבר, מגן שמש לאוטו, מחזיקי מפתחות, תיקים שונים, לוחות שנה ומה לא. הלקוח ישמח לקבל את המתנה ולעשות בה שימוש ואתם תזכו בשיווק העסק שלכם. אצלנו בוייצמן-נגריס תמצאו מגוון מוצרי פרסום לקידום מכירות שיכולות להיות אחלה מתנות ללקוחות שלכם.