הדפסה על עץ

שוב הגיע חג חשוב שצריך לתת בו מתנה מיוחדת לאמא, מיד לאחריו יגיע סוף השנה בבית הספר ותחפשו מתנות למורים, אחר כך תארגנו אירוע ותרצו לתת מזכרת לאורחים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
הגיע הזמן להפסיק לשבור את הראש בכל פעם מחדש על מתנות מקוריות ויפות ולפנות אלינו. הפתרון שלנו לכל האירועים החשובים האלו (ולאחרים שלא ציינו ) הוא תמונות מודפסות על עץ! מעבר למראה האסתטי שאפשר להניח בכל מקום, מדובר במוצר איכותי ומקורי, מזכרת שנשארת לשנים ובעיקר - משהו אישי שתמיד כיף לקבל. אנחנו ב-"ויצמן-נגריס" מצוידים בכל המכשור המתקדם הדרוש למשימות הדפסה על עץ ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי ביותר.

תמונות מודפסות על בלוקים מעץ
בלוק עץ עם תמונה כבר מזמן הפך למתנה המועדפת כמעט על כולם. אפשר להציב אותם בבית, במשרד ובכל מקום וליהנות מתמונות מעוצבות של האהובים שלכם. נשמח לעזור לכם לתת את המתנה המרגשת ביותר ולהדפיס עבורכם תמונות על בלוקים מעץ. תוכלו לבחור מבין גדלים שונים וצורות שונות ואנו נדאג להדפיס את התמונות שתבחרו באיכות גבוהה ובמראה נפלא.

הדפסה על עץ בת"א
הטרנד של תמונות מודפסות על עץ אינו חדש ונדמה שהוא כבר מעבר לטרנד ולגמרי כאן כדי להישאר. תמונת עץ מודפסת יכולה לשמש בתור מתנה לסבתא לחג או ליום ההולדת, מתנות להורים, מתנות ללקוחות ובקיצור מתנות לכולם! כל-כך כיף לקבל אותן ויש בהן ניחוח אישי ויוקרתי  שפשוט מתאים לכולם. מחפשים הדפסה על עץ בת"א והסביבה? אנחנו מזמינים אתכם אלינו ליהנות ממגוון עצום של גדלים וסוגים ומאפשרויות הדפסה חדישות ומתקדמות ביותר. אנחנו מייצרים הדפסות איכותיות במיוחד שנשמרות לאורך שנים מבלי לדהות.

מתנות סוף שנה
עץ הוא חומר מיוחד שמקבל אליו באהבה כמעט כל מה שתבחרו להדפיס עליו. אלו יכולות להיות תמונות, ציורים, כיתוב, עיטורים וכו´. הוא מתאים במיוחד לטובת מתנות סוף שנה לגני ילדים ובתי ספר. ניתן להדפיס את תמונת הילד על העץ וכך ליצור מזכרת מיוחדת שתנצור עבורו את התקופה היפה שעבר לתמיד. הדפסות עץ איכותיות אינן דוהות או נהרסות והן בהחלט יכולות לשמש בתור מתנות שאמורות לשמש מזכרת לשנים.