הדפסה דיגיטלית על ספלים

עצרו הכל ! יש לנו רעיון למתנה מושלמת. כזו שתעשה הרבה רושם ובעיקר טוב על הלב של מי שיקבל אותה- ספלים מודפסים! נשמע לכם נדוש ומשעמם? זה כי עוד לא ראיתם ספלים מודפסים בהדפסה דיגיטלית איכותית כמו שעושים אצלנו בחנות של ויצמן ונגריס.
ספלים מודפסים באיכות גבוהה
ספל עם תמונה חייב להיות כזה שמיוצר במכשור מתקדם ובאיכות גבוהה. אחרת מה שיקרה הוא שההדפס ירד לאחר כמה שטיפות וכל מה שיישאר על הספל שלכם זה שאריות של תמונה. בויצמן-נגריס אנחנו מומחים בהדפסה דיגיטלית על ספלים, כזו שנשארת זמן רב ומעניקה לספל מראה יוקרתי ואיכותי.

הדפסה דיגיטלית על ספלים בת"א
בוטיק הדגלים של ויצמן בת"א כבר מזמן לא מתעסק רק בייצור דגלים. בין שלל הדברים שאנחנו מייצרים תוכלו למצוא גם הדפסה על ספלים. החנות שלנו נמצאת בתל-אביב אך נותנת שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ. אנחנו מחזיקים בציוד ומכשור מתקדמים שמאפשרים לנו למכור מוצרים באיכות מעולה וללא פשרות.

רעיון למתנה לסבתא
אז מה קונים לסבתא שיש לה הכל? או, טוב ששאלתם כי יש לנו רעיון מצוין בשבילכם: ספל עם תמונה! הרי אין דבר שסבתא רוצה יותר מלראות את הנכדים שלה כל יום וכל היום. כשתעניקו לה ספל עם תמונות הנכדים היא באמת תוכל לעשות זאת ולהתרגש בכל פעם שתשתה את התה שלה.