הדפסה על צלחות בהתאמה אישית

בואו נניח את הדברים על השולחן. צלחות הן כבר מזמן לא רק כלי אוכל. הן מגיעות בשלל עיצובים, צבעים וגדלים וללא ספק הפכו לפריט עיצובי לכל דבר. כדי להעניק לצלחות שלכם מעמד של כלי חשוב ויוקרתי תוכלו להדפיס עליהן בהתאמה אישית. תוכלו להדפיס תמונה, כיתוב ואפילו לוגו ולהפוך אותן למתנה מיוחדת לעצמכם או למישהו שיקר ללבכם. אצלנו בויצמן-נגריס תמצאו מגוון הדפסות על צלחות לפי בחירתכם.
צלחות מודפסות בעיצוב אישי
אז מה באמת עושים עם צלחות מודפסות? טוב ששאלתם כי יש לנו את כל התשובות. תוכלו גם להעניק אותם כמתנה ליום המשפחה, ליום ההולדת, מזכרת מאירוע חשוב או סתם להעשיר את כלי האוכל שלכם בצורה מקורית ויצירתית. צלחות מעוצבות ישמשו אתכם למשך שנים רבות ויעשו לאוכל שלכם הרבה תאבון..

מתנות מקוריות ליום המשפחה
בשנים האחרונות הפך יום המשפחה לאירוע חשוב שבו נהוג לתת מתנות לבני משפחה אהובים ויקרים. צלחות מודפסות יכולות להיות מתנה מקורית ומיוחדת שתעשה טוב על הלב של מי שיקבל אותן. אנחנו מזמינים אתכם אלינו לחנות של ויצמן-נגריס להתרשם משפע האפשרויות להדפסה על צלחות ומהמכשור המתקדם שלנו.

הדפסות מותאמות אישית לצלחות
תוכלו להביא תמונה מהבית, תוכלו גם לבחור משפע העיצובים שיש לנו בויצמן-נגריס, ותוכלו אפילו לבחור תמונה שאהבתם מרחבי הרשת. אנו נדאג להפוך את החלום שבראשכם למציאות מעוצבת על צלחת הגשה או אכילה. תתכוננו לארוחות מעניינות הרבה יותר ומעוררות תאבון...