כוסות בהדפסה אישית

כוסות שתייה הן אולי הכלי הכי שימושי בבית. הן יכולות להיות פשוטות ומשעממות והן יכולות להיות מיוחדות ובעלות ערך סנטימנטלי רב. הדפסה על כוסות היא דרך נהדרת כדי להפוך את הכוסות לאישיות ומעניינות ולהעניק מתנה מיוחדת לאהובים עליכם. רק קחו בחשבון שבמידה ואתם הולכים על האופציה הזו, אלו עשויות להיות כוסות מבוקשות שכל בני הבית יריבו עליהן…. בוייצמן-נגריס דגלים נעזור לכם להדפיס כמעט כל מה שתירצו על כוסות מחומרים שונים, ואתם תוכלו ליצור בעצמכם את  המתנה המושלמת לכל אירוע.
כוסות מודפסות בעיצוב אישי
כוסות מודפסות בעיצוב אישי יכולות לשמש גם כשי מוצלח במיוחד לוועדי עובדים. תוכלו להדפיס את לוגו החברה, בתוספת הקדשה אישית (או כל דבר אחר שתירצו) וכך להעניק לעובדים שלכם מתנה שימושית ומעוצבת. ישנה אפשרות להדפיס על כוסות זכוכית, על כוסות קרמיקה, על כוסות עם ידית או בלי, ובכלל- בכל הנוגע להדפסה על כוסות, השמיים הם הגבול!

הדפסה על כוסות מחיר
מחיר הדפסה על כוסות אינו קבוע ומשתנה בהתאם לסוג הכוס, גודל ההדפסה ועוד אי אלו משתנים. אתם מוזמנים לחנות הוותיקה והמנוסה שלנו, לבחור את הכוס וההדפסה אותם תירצו ואנו נעניק לכם הצעת מחיר הוגנת. אצלנו בוייצמן-נגריס מקפידים ליצור הדפסה מחומרים איכותיים ובמיכשור מתקדם ביותר.

הדפסה על כוסות זכוכית
בעבר היה נהוג להדפיס רק על כוסות קרמיקה, אולם כיום אנו מחזיקים במכונות מתקדמות המאפשרות לנו להדפיס גם על כוסות וכלי זכוכית. זה אומר שאין גבול לחלומות ובעצם ניתן לתכנן מתנות בהדפסה אישית כמעט על כל כוס שבעולם.  אצלנו בחנות הדגלים של וייצמן תמצאו את המיכשור המתקדם שיאפשר לכם להדפיס על כוסות זכוכית וליצור מתנות מקסימות לאהובים שלכם.