הדפסה על זכוכית

אצלנו בוייצמן-נגריס מאמינים שבכל הנוגע להדפסה השמיים הם לגמרי הגבול. זה אומר שבנוסף לחולצות, כובעים, דגלים ועוד המון חומרים שונים- תמצאו אצלנו גם הדפסה על זכוכית. כך למעשה תוכלו ליצור לעצמכם מתנות ומזכרות אישיות ומקוריות הכוללות הדפסת תמונות או כיתובים שונים על זכוכית. מוזמנים אלינו לחנות הוותיקה והמנוסה וביחד נעזור לכם להגשים חלומות.
הדפסה על כוסות זכוכית
כוסות זכוכית הם בין הכלים היותר שימושיים בבית. כולם שותים בהן והן עוברות ידיים רבות מידי יום. הדפסה על כוסות זכוכית יכולה לשמש אתכם כדי ליצור מתנה שימושית עבור היקרים לכם והאהובים עליכם. בנוסף לכוסות זכוכית, תוכלו גם להדפיס על צלחות זכוכית, מגשים וכמעט כל דבר העולה על רוחכם.

הדפסה על זכוכית בת"א
חנות הדגלים של וייצמן-נגריס היא חנות תל-אביבית וותיקה שמנוסה בהדפסה על מגוון רחב של חומרים. בין שפע החומרים תוכלו להדפיס אצלנו גם על זכוכית בתהליך מיוחד במינו שלא ניתן למצוא בכל מקום. אנחנו מנוסים בתחום ההדפסה ומחזיקים במכונות ובמכשירים מהשורה הראשונה שיבטיחו לכם הדפסה על זכוכית באיכות גבוהה במיוחד.

זכוכית מודפסת מחיר
מחיר הדפסה על זכוכית אינו אחיד ומשתנה כמובן בהתאם לגודל ההדפסה, לגודל כלי הזכוכית שתדפיסו ובהתאם לפרמטרים נוספים. זכוכית מודפסת יכולה לשמש אתכם למתנות שונות, לשי לוועד העובדים, מתנה לגן לסוף שנה ועוד ועוד. מדובר ברעיון מקורי ושימושי שיעזור  לכם להעניק ליקרים לכם מתנה יצירתית במיוחד.