דגלון עם בסיס עץ

דגלון עם בסיס עץ
חייגו אלינו
דגלונים הם אופציה נפוצה ואפקטיבית ביותר לפרסום. תוכלו להציב אותם במגוון רחב מאוד של מקומות וכך לגרום לכמה שיותר אנשים לראות אותם. הדגלונים הם ניידים וקלים וישרתו אתכם בצורה יעילה ונוחה ובאופן שיגרום למותג להתפרסם בתפוצה רחבה.
ייצור דגלים
ישנם עסקים רבים לייצור דגלים וחשוב לשים לב למספר דברים כשבוחרים את בית העסק שידפיס עבורכם את הדגלים שבחרתם. בין היתר חשוב לבדוק שהבד ממנו עשוי הדגל הוא חזק ועמיד בפני פגעי מזג אוויר ושהצבעים יהיו חזקים ולא יידהו. בסופו של דבר אתם לא רוצים להדפיס את דגל החברה שלכם, להשקיע בתלייה וחלוקה שלו ושלאחר זמן קצר לא יישאר ממנו הרבה.

דגלוני בד לשולחן
בעבר שימשו דגלוני בד שולחניים בעיקר מוסדות רציניים כמו שגרירויות ומוסדות ממשלתיים שחייבו להציב על שולחנות העובדים את דגל המדינה. כיום דגלי בד משמשים למטרות רבות ונוספות. זה יכול להיות דגלי מספרי שולחן לאולמות וגני אירועים, דגלים עם סמל תנועת הנוער לשולחנות הכתיבה של הילדים, דגלי הוקרה ועוד ועוד.

דגלון כולל בסיס
בניגוד לדגלים לרכב או לדגלים שולחניים שלרוב יהיו קטנים , ישנם בסיסים לדגלים ואלו  יציבים מאוד ויוכלו לשאת עליהם דגלים גדולים במיוחד. הבסיס, או אם תרצו התורן, נמכר מחומרים שונים וגדלים שונים ויישא עליו בגאון ובחוזקה את הדגל שלכם. בחנות הדגלים של וייצמן תוכלו למצוא מגוון רב של בסיסים ונוכל להתאים עבורכם את הבסיס הנכון לכל דגל ודגל שתבחרו.