דגל בד

דגל בד
חייגו אלינו
דגלים מבד טובים לכל מטרה. בין אם אתם רוצים לפרסם משהו ובין אם אתם סתם רוצים להראות גאווה ביום העצמאות ולתלות את דגל המדינה- דגלי בד הם אופציה טובה מאוד בשבילכם. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו דגלים מבד באיזה גודל ודגם שתבחרו, באיכות הדפסה מצויינת ובבדים חזקים במיוחד.
הדפסת דגלים על בד
כשמדפיסים על בד חשוב מאוד לעשות זאת כמו שצריך. יש לקחת בחשבון תנאי מזג אוויר שונים ולבחור בבדים עמידים במיוחד שיעמדו בכל מזג אוויר. בנוסף צריך לבדוק שאיכות ההדפסה היא טובה במיוחד כדי שמה שמודפס על הדגל לא ידהה או יתקלף. בדגלי וייצמן תוכלו להדפיס כל מה שתרצו על דגלי בד, במגוון רחב של בדים,  ואנו נבטיח לכם איכות ללא פשרות ועמידה בסטנדרטים הכי גבוהים שיש.

דגלי בד לבניינים
בשנים האחרונות בניינים הפכו למעין תרנים. ניתן לראות בניינים רבים שנתלים עליהם דגלים שונים אם זה למטרות פרסומיות ואם זה למטרות אחרות. הבניינים הגבוהים מבטיחים שכל מי שעובר בסביבה יבחין בדגלים שנתלים עליהם. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו דגלי בד לבניינים בגדלים שונים ובמגוון דגמים. תוכלו לבחור בדגלים המיוצרים מהבדים האיכותיים ביותר ולתלות אותם בגאון על הבניין.

שרשרת דגלי בד
שרשרת דגלי בד צריכה להיות מיוצרת מחומרים איכותיים. מדובר למעשה בשרשרת ארוכה שעליה תלויים המון דגלים קטנים. לדגלים קטנים יש יותר נטייה להיפגע ממזג אוויר סוער, מגשם ורוח, ולכן חשוב מאוד שהשרשרת תיוצר מבד חזק ועמיד. בוויצמן נגריס נדפיס עבורכם שרשרת דגלי בד חזקה ועמידה שתעמוד גם במזג אוויר קשה במיוחד.