דגלונים בהזמנה אישית

משלוחים לכל הארץ

דגלונים בהזמנה אישית
חייגו אלינו
מתכננים מסיבת רווקות? מסיבת יום הולדת? אירוע חברה? עצרו הכל! יש לנו מוצר שהולך לשדרג את הארוע שלכם בגדול. מה זה בגדול? בענק! האירוע שלכם הולך לקבל אווירה אישית ומיוחדת וכל זה באמצעות שרשרת דגלונים. איך זה הולך לקרות? שימו לב: אתם תבחרו מה תרצו להדפיס על הדגלונים ואנחנו נייצר עבורכם שרשרת דגלונים בהתאמה אישית. תמונה של בעל השמחה, תאריך, כיתוב אישי שמדבר אליכם או כל דבר אחר. את השרשרת תתלו (כמובן לפני שהאורחים מגיעים...) ואחרי שהאירוע ייגמר המחמאות לא יפסיקו להגיע. שרשראות דגלונים בעיצוב אישי הם הדרך הטובה ביותר ליצור אירועים מעוצבים ומיוחדים. נשמח לעזור!
דגלונים למסיבות רווקים / רווקות
מכירים את הביטוי: "מה שקורה במסיבת רווקות נשאר רק שם?". אנחנו לגמרי מסכימים עם זה ומבטיחים שלא נדבר. מה שכן, נעזור לכם להפוך אותה למיוחדת ומטורפת אפילו יותר. חלק בלתי נפרד מהצלחה של המסיבה היא היא התפאורה שלה. כדי להצליח בחלק הזה אנחנו מציעים לכם לעצב את המקום עם שרשרת דגלים בהתאמה אישית. תוכלו להדפיס עליה את תמונות הכלה , תמונות החברים, משפטים מצחיקים ששמורים רק לכם וכו´. אין לנו ספק שהמסיבה הזו תיזכר לאורך שנים...

דגלים בעיצוב אישי למסיבות ימי הולדת
יום הולדת יש רק פעם בשנה ובגלל זה היא חייבת להיות הכי מושלמת שיש. עם כל הכבוד לעוגה, לבגדים שתלבשו או למתנות, מה שעושה את היומולדת כל-כך מיוחדת הוא התפאורה. קשטו את החדר עם שרשרות דגלונים עם תמונת בעל השמחה, ותראו איך ברגע אחד האירוע מקבל שדרוג רציני. מיום הולדת "סטנדרטית" ליום הולדת שנראית כאילו צוות עיצוב מקצועי דאג להכל.

דגלים ומוצרים לעיצוב אירועי חברה
מארגנים אירוע חברה? אל תשכחו לדאוג לתפאורה. אנחנו יודעים שעבדתם קשה מאוד על התכנון וחשבתם על כל הפרטים הכי קטנים, אבל מזכירים לכם שגם לתפאורה של האירוע צריך לדאוג. דגלים בעיצוב אישי הם דרך מושלמת לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. נוכל להדפיס עבורכם דגלונים עם לוגו החברה, עם תמונות של העובדים או עם כל דבר אחר שתבחרו. אנחנו מבטיחים לכם שזה ישדרג את האווירה ויעצים את ההצלחה.