משלוחים לכל הארץ

חייגו אלינו
הדגל שלי הוא כחול ולבן? לא בהכרח! אנחנו בחנות הדגלים של ויצמן ונגריס מאמינים שדגל יכול להיות בכל צבע וגודל ולשמש לכל אירוע או מטרה. דגלים מודפסים בהתאמה אישית הם המומחיות שלנו ואנחנו מקפידים להביא ללקוחותינו מגוון עשיר של סוגי דגלים ואפשרויות הדפסה. בואו ליצור את הדגל שמתאים בדיוק בשבילכם, דגל שיותאם בדיוק לצרכים שלכם ויוכל לשמש אתכם לכל דבר שתרצו. שנים של ניסיון ומיכשור מתקדם עומדים לרשותינו ומאפשרים לנו לשמח אתכם בדגלים שעליהם בדיוק חלמתם.
שרשרת דגלונים בהתאמה אישית
מארגנים יום הולדת? אירוע או חגיגה? אל תשכחו לדאוג לשרשרת דגלונים. השרשרת הפשוטה, אך המאוד מיוחדת הזו, הולכת לשדרג את האירוע שלכם בצורה בולטת במיוחד. תוכלו להדפיס את תמונת הילד החוגג, את לוגו החברה או באמת כל דבר שתבחרו. אנחנו נדפיס את השרשרת, אתם תתלו אותה באירוע והיא תדאג ליצור את האווירה החגיגית והמיוחדת.

דגלי שולחן בהתאמה אישית
מחפשים מתנה מיוחדת ומקורית? מתנה סמלית אך בעלת משמעות? הפסיקו לחפש! יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים. דגלי שולחן הם המתנה הטובה ביותר לחלוקה לאורחים רשמיים (או פחות רשמיים) בטקסים, ביקורים ואירועים. את הדגל מניחים בכל מקום שרוצים, מה שמבטיח שיזכרו אתכם גם לאחר חלוקת השי.. אז בפעם הבאה שאתם מתלבטים במתנה בעלת ערך מוסף חייגו אלינו ואנחנו נדאג להזכיר לכם שדגלי שולחן הם המתנה המושלמת.

הדפסת דגלים בהתאמה אישית במרכז
חנות הדגלים הוותיקה שלנו נמצאת בת"א, ממש במרכז הארץ, ומספקת שירות ללקוחות מכל מקום. אנו מסתמכים על שנים של ניסיון בייצור ובהדפסת דגלים ונשמח ליצור גם עבורכם את הדגל המושלם. בכל הקשור לדגלים אנו מאמינים כי אין דבר כזה "לא אפשרי" ומשתדלים להגשים ללקוחותינו כל חלום שחלמו בקשר לדגל שלהם. הדגלים שלנו הם דגלים איכותיים במיוחד שמתאימים לתלייה בחוץ או בפנים, בהתאם לבחירתכם. אתם תגדירו את הצורך ואנחנו נסייע לכם לבחור את הדגל בחומר המתאים ביותר לשם כך.