דגל ישראל תפור

משלוחים לכל הארץ

דגל ישראל תפור
חייגו אלינו
מבד? מסאטן? גדול? קטן? על תורן? לרכב? אולי בכלל שרשרת דגלי ישראל תפורה ואיכותית? לא משנה איך אתם צריכים את הדגל שלכם, אנחנו כאן כדי שתקבלו בדיוק את מה שאתם חולמים עליו. תפירת דגלי ישראל (וכמובן שגם דגלים נוספים) היא המומחיות שלנו בויצמן-נגריס דגלים ומה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב. נשמח לתפור עבורכם דגל ישראל בהתאמה אישים לצרכים שלכם. נעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים ונקפיד על תפירה חזקה שתשמור על הדגל שלכם לאורך זמן.
תפירת דגלים בהתאמה אישית - כדי שלא תצטרכו להתפשר על כלום!
בשנים האחרונות דגלים כבר מזמן לא משמשים ליום העצמאות בלבד. מדובר במוצר פרסומי לכל דבר ועניין שעושים בו שימוש כל השנה. אירועי מכירות, טקסים רשמיים, הופעות וחגים הם רק חלק מהאירועים שעושים בהם שימוש בדגלים תפורים. לכל אחד מהאירועים דרוש דגל אחר ואנחנו כאן כדי לדאוג לזה. אנחנו מייצרים דגלים בעיצוב אישי ובהתאמה אישית לגודל, לצבע ולסוג הדרוש שלכם. אירועים מושלמים מתחילים בוייצמן דגלים!

מגוון רחב של בדים וחומרים שנבחרו בקפידה ובאהבה
בין מגוון הבדים שתמצאו אצלנו אפשר למנות: משי, כותנה, סאטן ובדים נוספים. בדים איכותיים הם הכרחיים כדי ליצור דגל עמיד שישמש אתכם לאורך זמן ובדיוק על זה אנחנו מקפידים. את הדגלים אנחנו תופרים עם מיכשור מתקדם במיוחד שתורם גם הוא לעמידות הדגלים. בואו לבחור את הבדים הדרושים לכם ואנחנו נדאג שיהיה לכם דגם ישראל תפור בצורה מושלמת!

אין סוף לאפשרויות!
זקוקים לדגל ישראל גדול לתלייה על הבניין? שרשרת דגלי ישראל לאירועים? דגלים סיניים? דגלי ישראל לרכב? בעולם הדגלים האפשרויות הן בלתי מוגבלות ומידי שנה נכנסות לשוק הדגלים ומוצרי הפרסום שלל אפשרויות חדשות. בחנות הדגלים הוותיקה שלנו תמצאו את כל האפשרויות המתקדמות, מוצרי פרסום וקידום מכירות, הדפסה על מוצרי פרסום וכמובן גם תפירת דגלי ישראל בהתאמה אישית. החנות ממוקמת בתל אביב אך נותנת שירות לחברות, עסקים, יחידות צבאיות וגם ללקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ. שנים של ניסיון בתחום מאפשרים לנו לתת שירות אמין ומקצועי וכמובן לייצר עבורכם את המוצרים האיכותיים ביותר.