דגלי ענק

דגלי ענק
חייגו אלינו
לאירועים רשמיים או פרטיים, לחגיגות מכובדות או קצת פחות מחייבות, לתפאורה קבועה לעסק או לאביזר עיצובי למרפסת. דגלי ענק כבר מזמן הפכו לאלטרנטיבה ראויה לכל מי שמחפש דגל עוצמתי עם נוכחות גבוהה. כזה שאי אפשר לפספס גם אם ממש מנסים. ואיפה מוצאים אותם? אצלנו בויצמן - נגריס כמובן! שנים של ניסיון בהדפסת דגלים מאפשרות לנו להדפיס גם לכם דגלים ענקיים (אבל באמת ענקיים) מכל הסוגים והגדלים.
דגלי ענק לבניינים - הפרסומת הטובה ביותר לעסק שלכם
פעם היו תולים אותם רק בימי העצמאות או באירועים רשמיים עם אורחים מחו"ל. היום כבר ברור לכולם שדגל הוא הרבה מעבר לזה והוא יכול להיות פרסומת נהדרת לעסק שלכם. ההמלצה שלנו? בחרו דגל כמה שיותר גדול ותלו אותו על בניין העסק שלכם, או כל בניין אחר. אנחנו נדאג להדפסה איכותית ברזולוציות גבוהות במיוחד. נדאג גם לעשות זאת עם חומרי הגלם הטובים ביותר שיבטיחו לדגל עמידות גבוהה גם אם ירד גשם וגם אם שמש חזקה תקפח מעליו. זו דרך זולה (יחסית) ומעולה לגרום לכולם להכיר את העסק שלכם וכמובן להגדיל את הרווחים שלכם.

גם הדפסת דגלים סיניים ענקיים אנחנו עושים!
אנחנו לא יודעים מה מקור השם "דגלים סיניים", אבל מה שאנחנו כן יודעים הוא שהפופולריות שלכם הולכת וצוברת תאוצה. משתמשים בהם באירועים עסקיים, תחרויות, מירוצים או בכל אירוע אחר שדורש תפאורה עוצמתית ומתקדמת. דגלים סיניים ממותגים "עושים את העבודה" ומצליחים לגרום ללוגו שלכם לבלוט ולהיחרט במוחות רבים. את התוצאה הישירה והנפלאה של זה אתם וודאי מבינים בעצמכם.

אז כמה עולה התענוג של הדפסת דגלי ענק?
אחרי שעסקנו ביתרונות הרבים של דגלי ענק (יתרונות שיווקיים או אחרים) הגיע הזמן לדבר על הדבר החשוב באמת - מחיר דגלי ענק. ובכן, לצערנו לא נוכל לספק לכם תשובה חד משמעית לשאלה כמה עולה הדפסת דגל ענק כיוון שזה תלוי בפרמטרים שונים. הגודל שתבחרו ("ענק" זה לא מספיק בשביל לתמחר…), סוג החומר שעליו יודפס הדגל, סוג הדגל עצמו ועוד. אחרי שתגידו לנו בדיוק מה הצרכים שלכם נוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת להדפסת דגלים.