הדפסה על תיקים

הדפסה על תיקים
חייגו אלינו
הדפסה על תיקים אינה דבר חדש וגם אצלנו בויצמן-נגריס דגלים תמצאו מגוון רחב של אפשרויות הדפסה על תיקים מסוגים שונים.  נכון שלא המצאנו את הגלגל, אבל אנחנו בהחלט משתדלים לעשות את זה באיכות הכי גבוהה ולהשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר. אז מה תוכלו למצוא אצלנו? הדפסה על תיקי גן או בית ספר, הדפסה על תיקי בד, הדפסות לוגו על תיקים או הדפסות תמונות, הדפסות בצבע או רק כיתוב.
הדפסה על תיקי בד
כשאנחנו מדפיסים על תיקי בד אנחנו מקפידים לעשות זאת באיכות הדפסה גבוהה במיוחד, כדי שהתיק ישמש אתכם לאורך זמן וכדי שההדפסה לא תדהה תוך זמן קצר. יש לנו ניסיון רב בהדפסה על תיקי בד ואנחנו מחזיקים במכשור מתקדם שמסייע לנו לבצע הדפסות איכותיות ביותר. ניתן להדפיס על תיקים בגדלים שונים ולתכנן מתנה שהיא גם סמלית וגם שימושית.

מתנות סוף שנה לגנים
בואו נגלה לכם סוד קטן (למקרה שעדיין לא גיליתם אותו בעצמכם): כשאתם מעניקים לילדי הגן תיק מודפס אתם נותנים לו מתנה אישית ומיוחדת אבל לא רק. "על הדרך" אתם עושים לגן שלכם פרסומת מצוינת ואפקטיבית במיוחד. כשהילד ילך עם התיק ממקום למקום, כולם יוכלו לראות את השם של הגן, מה שאומר שאתם תזכו לפרסום יעיל בעלות נמוכה במיוחד. לא סתם הפכו תיקי גן מודפסים למתנה האהובה והפופולרית ביותר גם על הגננות וגם על הורים. ככה כולם יוצאים מרוצים.

מתנות ממותגות ושימושיות
בתור בעלי עסק אתם וודאי חושבים פעמים רבות איך לפנק ולצ´פר את הלקוחות ואת העובדים שלכם. אז מצד אחד אתם רוצים להעניק להם מתנה שימושית ולא משהו שישב בארון או חלילה בפח. מצד שני אתם רוצים לתת להם מתנה ממותגת שתתרום לנראות העסק שלכם ותתרום גם לכם. תיק מודפס הוא הפיתרון הטוב ביותר לטובת העניין. כולם משתמשים בתיקים ואפשר להגיד שהם בשימוש יום יומי ואף פעם אין מהם יותר מידי. תיק לטיולים, תיק לבית הספר, תיק לעבודה או לכל מטרה אחרת. הדפסה על תיקים מסוגים שונים מאפשרת ליצור מתנה ממותגת שימושית ומוצלחת במיוחד. אנחנו כאן כדי לעזור לכם במשימה.