כובעים מודפסים

כובעים מודפסים
חייגו אלינו
אנחנו יודעים איך זה: אתם מארגנים אירוע ורוצים שהוא יהיה הכי מושלם ומיוחד ושכולם ידברו עליו גם הרבה זמן אחרי שיסתיים. אתם רוצים שכולם יעלו תמונות לרשתות החברתיות ובעיקר שכולם ייהנו בגדול. יש לנו דרך לעזור לכם לארגן אירועים שמחים ויפים הרבה יותר! איך? עם כובעים מודפסים וממותגים שיהפכו את האירוע למרשים ויהיו האקססוריז שכולם ידברו עליו. הטרנד הצבעוני הזה נכנס לחיינו כבר לפני כמה שנים ונראה שהוא לא הולך לשום מקום בקרוב. דאגו שיהיו גם לכם כובעים מודפסים ותראו איך בקלות ובלי מאמץ אפשר לשדרג כל אירוע - קטן כגדול. העלות אינה גבוהה במיוחד, ההנאה של המשתתפים והתמונות הצבעוניות מהאירוע יהיו שוות את הכל. אל תוותרו!
הדפסה על כובעים למסיבות רווקות
מסיבות רווקות כבר הפכו מזמן לתעשייה של ממש וכובעים מודפסים הם חלק בלתי נפרד ממנה. זו לא מסיבת רווקות בלי כובעים אחידים שמחולקים לכל המשתתפות בחגיגה. אנחנו בויצמן-נגריס דגלים מבצעים הדפסה על כובעים בהזמנה אישית ובעיצוב שאתם תבחרו. שם הכלה, התאריך, בדיחה פרטית או כל דבר אחר שתבחרו- אנחנו מבטיחים ליצור עבורכם כובע מושלם שיצטלם נהדר ויהיה האביזר האולטימטיבי למסיבת הרווקות שלכן. יש לנו תחושה שהכלה תהיה מאוד מרוצה.

כובעים מודפסים בהזמנה אישית
כובעים הם הדרך הטובה ביותר להגן על הראש מפני השמש הקופחת ואם אפשר להפוך אותם למוצר קידום מכירות או מוצר מיתוג אז למה לא? מחיר הדפסה על כובעים אינו יקר במיוחד והתוצאה יכולה לעזור לכם להשיג מטרות רבות. זכרו שבמדינה חמה כמו שלנו כובע הוא מוצר חובה וכמעט כולנו חובשים אותו באופן קבוע. זה אומר שאם תשכילו להדפיס על הכובע את לוגו החברה או כל פרט מזהה אחר, תוכלו ליצור חשיפה גדולה לעסק שלכם במחיר נמוך. הרבה יותר זול מלשלם על פרסומת בטלוויזיה ולא פחות יעיל!

הדפסה על כובעים לילדים
כובעים מודפסים יכולים לשמש כמתנה נהדרת לסוף שנה בגן הילדים, בצהרון, בקייטנה או בבית הספר. ניתן להדפיס את תמונת הילד, ציור, את שם הגן או כל דבר אחר שתבחרו. אתם תבחרו את סוג הכובע ואת ההדפסה ואנחנו נדאג ליצור עבורכם מתנה אישית ושימושית שתלך עם הילד גם אחרי שהמסגרת תסתיים.