הדפסה על מפות

הדפסה על מפות
חייגו אלינו
כנסים, וועידות, ימי הולדת, טקסים, תערוכות וכל אירוע אחר יכולים להיראות הרבה יותר טוב עם מפות מודפסות. המפות המודפסות הן אביזר עיצובי שגם בו תוכלו לתת חותם אישי ולהפוך אותה למוצר שיצור אווירה ייחודית לאירוע.  אנחנו בוייצמן - נגריס דגלים מדפיסים על מפות ממגוון סוגים לטובת אירועים כאלה ואחרים. מפות מודפסות יכולות לשדרג בצורה משמעותית את הנראות של האירוע : ניתן להדפיס עליהן את לוגו החברה, את הקו המיתוגי של האירוע, סמלים ודברים נוספים בסגנון זה. ניתן לעצב באמצעות המפות שתדפיסו את האירוע וליצור לו אווירה אישית, יוקרתית ומיוחדת. הגיע הזמן להתקדם לעיצוב מושקע של אירועים שכולם זוכרים.
מפות מודפסות עם לוגו וסמל
מפיקי אירועים לחברות חושבים כל הזמן כיצד אפשר ליצור נוכחות ללוגו וסמל החברה, אבל מבלי שזה ייראה מאולץ מידי. מפות עם לוגו החברה הן דרך מצוינת וטבעית לעשות זאת וליצור לאירוע אווירה אישית ואסתטית. כמעט בכל אירוע ישנו שימוש במפות בשולחנות הפזורים ברחבי האולם. כך גם בתערוכות ובטקסים רשמיים של החברה. מפות מודפסות עם לוגו משתלבות בצורה הרמונית באירועים האלו ויוצרים אפקט חשוב של מיתוג.

מפות ממותגות לימי הולדת
אם פעם מיתוג היה נחלתם של חברות ועסקים בלבד, הרי שכיום גם אנשים "מן היישוב" נחשפים לסודות המיתוג. זה מתרחש בעיקר בימי הולדת ובשמחות משפחתיות בארגון שולחנות הכיבוד לאירועים האלה. כחלק מתהליך המיתוג ליום הולדת שאתם מארגנים נוכל להדפיס עבורכם מפה עם שם הילד, הגיל שלו, תמונה או כל דבר אחר. אפשר להניח את המפות האלו על שולחנות האוכל וכך ליצור אווירה מושקעת וייחודית. מפות ממותגות משדרגות את האירוע! אל תוותרו עליהן

מפות מודפסות לאירועי קידום מכירות
באירועי קידום מכירות החשיבות של יצירת נוכחות לחברה היא בולטת במיוחד. זה אומר שעליכם לנסות ולהכניס את לוגו וסמל החברה בכל מקום שתוכלו. מעבר ליצירת מוצרים שיקדמו אתכם תוכלו לדאוג שגם תפאורת האירוע תהיה למען המותג והחברה שלכם. מפות מודפסות לשולחנות שבאירוע הן בדיוק הפתרון לכך! הם ישדרגו את התפאורה של האירוע וייצרו לו אווירה אישית שתואמת את הסמלים והערכים של החברה שלכם.