הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים
חייגו אלינו
הדפסה על כובעים היא אפשרות נהדרת ליצירה של מגוון מוצרים לכל אירוע. זקוקים לכמה רעיונות? בבקשה : כובעים מודפסים יכולים להיות מתנה מעולה לאורחים או משתתפים במסיבה (יום הולדת או מסיבת רווקות למשל…), הם יכולים לשמש כמוצר קידום מכירות מצוין לעסק שלכם, שי קטן לעובדים שלכם, מתנה ממותגת ללקוחות שלכם ועוד… מה שכן, חשוב לדאוג שהכובעים יהיו מודפסים באיכות גבוהה כדי שההדפס לא יתבלה או ייהרס במהירות וכל המטרה שלשמה הודפס הכובע תרד לטימיון… אנחנו בוייצמן-נגריס דגלים מדפיסים כובעים כבר שנים רבות ונשמח ליצור עבורכם כובע עם הדפסה איכותית בהתאמה אישית.
כובעים מודפסים בעיצוב אישי
תמונה, כיתוב, לוגו או בכלל ציור? זה בכלל לא משנה… העיקר שהכובע יהיה בדיוק מה שאתם רוצים וחולמים עליו. חנות הדגלים הוותיקה של וייצמן ונגריס היא המקום המושלם ליצור כובעים מודפסים בעיצוב אישי. אנחנו מצוידים במכשור מתקדם שמאפשר לנו להדפיס באיכות גבוהה את הכובעים שיתאימו בדיוק בשבילכם. הדפסנו כבר כל כך הרבה כובעים לכל כך הרבה אירועים וחברות ונשמח לעשות זאת גם עבורכם.

הדפסה על כובעים מחיר
המחיר של כובעים מודפסים תלוי בסוג ההדפס שתבחרו, בסוג הכובע וכן בפרמטרים נוספים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר לכובעים מודפסים באיכות גבוהה. הכובעים שתדפיסו יוכלו לשמש אתכם למשך זמן רב ולשמש מזכרת נפלאה או שי צנוע אך בעל משמעות רבה למגוון אירועים. חשוב לבחור במקום בעל ניסיון בהדפסה על כובעים שידאג שהמוצר יהיה איכותי וישמש אתכם בהצלחה.

כובעים שאפשר להדפיס עליהם
כובע טמבל, כובע רשת, כובע מצחיה, כובע עם שוליים - על כל אלו (ונוספים…) אפשר להדפיס. האפשרויות הן באמת רחבות, מה שאומר שאפשר ליצור מגוון רחב של מוצרים. כובעים מודפסים לילדים, למבוגרים, לנשים או לגברים - כל אלו מחכים לכם אצלנו כדי שתוכלו להעניק שי קטן אבל מעוצב ומרגש לכל מי שתרצו. אז בחרו את הכובע המועדף עליכם, דמיינו את מה שאתם רוצים שיהיה מודפס עליו (תמונה? כיתוב? לוגו?) ואנחנו נדאג שתוכלו להעניק כובעים נפלאים בעיצוב אישי לכולם.