דגלים למוסדות חינוך

דגלים למוסדות חינוך
חייגו אלינו
מוסדות חינוך הם כמעט כמו הבית השני של תלמידים בכל הגילאים. כבית על מוסד חינוכי ליצור לבאים אליו שייכות וגאווה ואין כמו דגלים כדי לעשות זאת. ויצמן- נגריס דגלים הוא מוסד וותיק ובעל ניסיון עשיר ביצור דגלים למוסדות חינוך וכמובן למקומות נוספים. זקוקים לדגל ישראל? דגל העיר? או אולי דגל עם סמל המוסד? את כל אלו תמצאו אצלנו ואנו נדאג לייצר אותם באופן שמותאם בדיוק לצרכים שלכם. בנוסף נדאג שהם יהיו באיכות מעולה כדי שלא יתבלו או יישחקו במהירות.
דגלי בית ספר עם תורן
המקום הזה שבו מונף דגל בית ספר עם תורן הוא בדרך כלל המקום המרכזי בבית הספר, המקום בו מתקיימים הטקסים החשובים והמקום שבו הכל קורה. דגלי בית ספר על תורן צריכים להיות חזקים במיוחד, שכן הם עומדים חשופים לתנאי מזג האוויר השונים. בגלל שכולם רואים אותם והם מייצגים את המוסד החינוכי עליהם להיות "ייצוגיים", כלומר שהצבעים שבהם לא ידהו ושהבד יהיה שלם ללא קרעים.

חנות דגלים במרכז
חנות הדגלים של ויצמן מספקת דגלים למוסדות חינוך במרכז הארץ אך גם באזורים מרוחקים יותר. יש לנו ניסיון רב בעבודה עם מוסדות חינוך מכל הסוגים, כאשר אנחנו מקפידים לספק עבורם את הדגלים האיכותיים ביותר. בין מגוון מוצרינו תמצאו דגלים עם תורן, דגלי ענק לתלייה על בניינים, שרשרת דגלים, דגלים שולחניים ועוד.

דגלים לגני ילדים
דגלים הם צורך מהותי בגני ילדים, כמעט כמו חומרי יצירה וצעצועים. דרך הדגל לומדים הילדים על סמלי המדינה ומפתחים את תחושת השייכות שלהם. כמעט בכל גן מקבלים הילדים ביום העצמאות דגלי ישראל על קשית, שהם כנראה המתנה המרגשת והאהובה ביותר. בנוסף לאלו, ניתן להכניס לגן הילדים את דגל העיר או היישוב ולמעשה כל דגל שעולה על דעתכם.. אנו מייצרים ומדפיסים דגלים בהתאמה אישית, באיכות גבוהה ומחומרי הגלם הטובים ביותר. הדגלים שלנו מופיעים במוסדות חינוך בכל רחבי הארץ ונשמח להגיע גם אליכם.