צלחות מודפסות

צלחות מודפסות
חייגו אלינו
מה דעתכם לאכול את האוכל שלכם מצלחת מודפסת עם תמונה או כיתוב מעניין? נשמע טעים? ככה זה עובד: צלחות מודפסות הן הטרנד החם והבולט בתחום המתנות ומוצרי קידום המכירות. אתם תבחרו תמונה/הקדשה/לוגו או כל דבר אחר שתירצו, ואנחנו ב"וייצמן-נגריס" נדפיס אותו על צלחת איכותית. כך תוכלו להעניק למי שתבחרו מתנה אישית ובעלת משמעות.
הדפסה על צלחות במרכז
המקום המקצועי ביותר להדפסה על צלחות באיזור ת"א והמרכז הוא החנות של וייצמן ונגריס. מדובר בחנות וותיקה, מוכרת ובעלת ניסיון  שעושה שימוש במיכשור מתקדם ובחומרים איכותיים. יש לזכור שצלחות עוברות שטיפות רבות ושחיקה, ולכן צריך לעשות זאת אך ורק במקום אמין ומקצועי להדפסה על צלחות.

מתנות קידום מכירות ממותגות
בעלי עסק חושבים כל הזמן כיצד ליצור את המוצרים שיתרמו הכי הרבה לקידום העסק שלהם. צלחות מודפסות הן דרך מצויינת ולא יקרה יחסית כדי לעשות זאת. תוכלו להדפיס את לוגו החברה, לצרף הקדשה קטנה או אפילו רק לכתוב "בתאבון" וכך ליצור מתנה משמחת ושימושית ללקוחות שלכם.

צלחות קרמיקה בהדפסה אישית
קרמיקה היא חומר מוצלח במיוחד לייצור צלחות. הוא עמיד (באופן יחסי, לא מומלץ להטיח את הצלחת על הריצפה), הוא קל לניקוי , ומחירו אינו בשמיים. אצלנו בוייצמן-נגריס תוכלו למצוא צלחות קרמיקה בהדפסה אישית כיד הדמיון הטובה עליכם.