הדפסה על סרטי בד

הדפסה על סרטי בד
חייגו אלינו
סרטי בד מודפסים למגוון שימושים ניתן להזמין בויצמן נגריס. חנות הדגלים הותיקה מייצרת מגוון מוצרים משלימים לטקסים שונים ולהשקות נוצצות.
הדפסה על סרטי בד
בבית המלאכה המיוחד והוותיק שלנו צברנו מיומנויות שונות בהדפסה וברקמה על בדים, דבר אשר משתלב כמעט תמיד עם צרכי לקוחות רבים אשר מזמינים דגלים בהזמנה אישית או משתמשים בשירות השכרת הדגלים שלנו לאירועים שונים. הטכניקה המיוחדת להדפסה על סרטי בד יכולה ליצור סטי גזירה להשקות קצת יותר מיוחדים מסרט בד אדום, סרטי מלכת יופי המשמשים לזיהוי מתמודדות ואף להכתרת מלכות יופי כמיטב המסורת ובנסיבות קצת יותר משמחות ניתן להשתמש בסרטי בד מודפסים לזרי פרחים בלוויות ובאזכרות.

סרט גזירה
כולם לחייך, הפלאשים מנצנצים וימי עבודה רבים של הכנה מתנקזים לרגע אחד המסמל יותר מכל התחלה חדשה בעולם העסקי – גזירת הסרט בטקס ההשקה. לאחר אקט הגזירה יפתחו דלתות העסק/חברה/חנות לרווחה ויצפו לפגוש כמה שיותר לקוחות. מי שמבין את גדולת הרגע דואג להשקיע בסרט מיוחד ובדיוק עבורו נשמח להדפיס על סרט הבד כל דבר אשר יבשר ויאחל הצלחה בדרך החדשה.

סרט מלכת יופי
"רוצה להביא שלום עולמי? שימי עלייך סרט בד ותעלי לבמה" – סרטי בד רחבים מודפסים עם שם או מספר המתמודדת הם הסמל הראשון של תחרויות מלכות יופי מאז ומעולם. הזוכה וסגניותיה יזכו להחליף את הסרט בכזה אשר יציג בגאווה את התואר החדש. אנחנו בויצמן נגריס מציעים סרטי מלכות יופי בצבע ובהדפסה בעיצוב אישי. יש לציין כי סרטי בד בסגנון מלכת יופי משמשים גם בטקסים צבאיים.