הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות
חייגו אלינו
תתפלאו אולי לשמוע אבל כוס או כל ספל פשוט אחר יכולים להיות מעוצבים ובעלי משמעות, אם רק תדפיסו עליהם. הדפסה על כוסות היא דרך מצויינת למתג את בית העסק שלכם או ליצור מתנה מיוחדת למי שאתם אוהבים. כוסות כבר מזמן לא נועדו לשתייה בלבד והם נושאים עליהן בגאווה מגוון הדפסים, כיתובים או תמונות. אנחנו מזמינים אתכם לחנות שלנו "וייצמן-נגריס", לבחור את ההדפס המבוקש וליצור כוס מיוחדת עם הדפסה מהממת.
הדפסה על כוסות באזור המרכז
יש הרבה מקומות שמדפיסים על כוסות בת"א ובאזור המרכז, אך לצערנו לא כולם מקצועיים בתחום. חשוב לבחור במקום שמתמחה בהדפסה על כוסות וכזה שעושה שימוש בחומרים עמידים ואיכותיים. אל תשכחו שכוסות עוברות ניקיון ושטיפה אולי יותר מכל כלי אחר, ולכן חשוב לעשות זאת כמו שצריך.

הדפסה על כוסות זכוכית
בעבר היה נהוג ואפשרי להדפיס בעיקר על כוסות חרסינה, אך כיום המצב אינו כזה. אנחנו בויצמן-נגריס דגלים הבנו שאנשים מעדיפים לשתות בכוסות זכוכית ולכן תוכלו למצוא אצלנו הדפסה איכותית גם על כוסות מסוג זה. ניתן להדפיס על ספלי זכוכית לוגו, הקדשה אישית ואפילו תמונה.

הדפסה על כוסות חד פעמיות
אפילו שכוסות נייר או פלסטיק הן חד פעמיות, אין שום סיבה שלא להשקיע בעיצוב שלהן. כוסות חד פעמיות מודפסות יכולות לשמש כמיתוג לחגיגות יומולדת או לכל אירוע אחר. הדפסה על כוסות חד פעמיות בהחלט יכולה לשדרג את עיצוב האירוע ובנוסף לשמש כמוצר קידום מכירות מצוין.