דגלים סיניים

דגלים סיניים
חייגו אלינו
לא רק אורז יש בשפע בסין, אלא גם דגלים. טוב נו, האמת שהדגלים האלה קיימים בכל העולם אבל הם קיבלו את השם "דגלים סיניים". מדובר בדגלים מאורכים שעליהם ניתן להדפיס לוגו או כל מסר פרסומי אחר. הם נתלים על עמודים,מתנופפים עם הרוח, הם בולטים במיוחד ואין סיכוי שמישהו יפספס אותם. בוטיק הדגלים של וייצמן אמנם נמצא בת"א ולא בסין, אבל ניתן למצוא בו דגלים סיניים לכל אירוע.
הדפסת דגלים סיניים
כשמדפיסים על דגלים סיניים כדאי לוודא שעושים זאת במקום המנוסה בייצור דגלים סיניים. כמו כן יש לוודא שנעשה שימוש בצבעים עמידים ובחומרים איכותיים. הדגלים הסיניים חשופים לשמש, רוח ותנאי מזג אוויר כאלה ואחרים, ולכן חשוב שיהיו חזקים. בוייצמן דגלים אנו מקפידים על הדפסת דגלים סיניים חזקים ועמידים ברמה גבוהה.

דגלים סיניים לפרסום
מה שהופך את הדגלים הסיניים למוצר פרסומי טוב כל-כך הוא הבולטות והנראות שלהם. הגובה בו הם נתלים, הרוח שמזיזה אותם ממקום למקום והצורה הייחודית שלהם גורמת לכך שדגלים סיניים הם פרסומת מוצלחת במיוחד. חברות רבות כבר הבינו את יתרונות הפרסומיים הרבים שבדגלים סיניים, ומשתמשות בהם באירועי קד"מ, בחגיגות של החברה ועוד.

דגלים סיניים מחיר
מחירם של דגלים סיניים בעיצוב אישי אינו קבוע. כנראה שבכל מקום המחיר יהיה מעט שונה ויושפע מהחומר ממנו מיוצרים הדגלים, מאיכות ההדפסה, הגודל והצבעים. אצלנו בוייצמן-נגריס דגלים תוכלו למצוא דגלים סיניים לפרסום בעיצוב אישי ובאיכות גבוהה.