דגלי הוקרה

דגלי הוקרה
חייגו אלינו
כששוברים את הראש לגבי מתנה מיוחדת, מתנה עם ערך, ומתנה שבאמת מסמלת משהו- דגל יכול להיות פיתרון נהדר! דגלי הוקרה הם אמנם בסך הכל פיסת בד או נייר (תלוי מה תבחרו) אך יש להם משמעות אדירה עבור מי שמקבל אותם. מדובר במתנה שנשארת שנים רבות וגורמת  למקבל אותה להרגיש מוערך וחשוב. בוייצמן-נגריס דגלים תוכלו לעצב דגלי הוקרה לפי בחירתכם ולהעניק אותה לאנשים שמגיע להם שיקירו להם.
דגלי הוקרה מעוצבים
אם אי פעם שוחחתם עם מישהו שקיבל דגל הוקרה וודאי שמתם לב עד כמה המתנה הזו הייתה משמעותית עבורו. דגל הוקרה בעיצוב אישי הוא מזכרת שנשארת שנים ומשמעותית הרבה יותר מהרבה מתנות אחרות. כשמחפשים להעניק מתנה מיוחדת דגלי הוקרה הם בדיוק מה שצריך. בואו אלינו עם הרעיון שיש לכם וביחד נעצב את הדגל המתאים ביותר כדי שיכבד את מי שמגיע לו.

רעיונות למתנת תודה
 פעמים רבות אנחנו ממש רוצים להעניק למישהו מתנת תודה ולא יודעים איך לעשות את זה. ישנה אמונה או מחשבה לפיה ככל שהמתנה תהיה גדולה ויקרה יותר כך היא תכבד יותר את המקבל אותה, אך למעשה מדובר בטעות. דגל הוקרה למזכרת הוא מתנת תודה פשוטה יחסית אך בעלת משמעות עצומה. בבוטיק הדגלים שלנו תמצאו שלל רעיונות לדגלי הוקרה למזכרת שתוכלו להעניק לאנשים מיוחדים שמגיע להם.

דגלי הוקרה למתנות
דגלי הוקרה יכולים להיות מתנה מושלמת וגם מוצר קידום מכירות נהדר. אל תיתנו לגודלו או לפשטותו להטעות אתכם שכן מדובר בסמל בעל משמעות אדירה. ניתן לתלות את דגל ההוקרה בבית, במשרד, ברכב או בכל מקום אחר ולכן הוא בעצם מתנה שנשמרת למשך שנים רבות.