הדפסות סובלימציה

הדפסות סובלימציה
חייגו אלינו
יש רק דרך אחת ליצור מתנה עם הדפסה אישית שתישאר לאורך זמן, כזו שההדפסה לא תדהה ולא תימחק אלא באמת תשרוד ותהיה עמידה לתקופה ארוכה. מדובר בשיטת הדפסת סובלימציה, שיטה מתוחכמת ויעילה במיוחד שגורמת לכך שהצבע והתמונה שמדפיסים הופכת לחלק בלתי נפרד מהחומר עליו מדפיסים. זה מבטיח הדפסת תמונות באיכות גבוהה ועמידות רבה ביותר.
הדפסת סובלימציה על חולצות
מכירים את זה שחולצה עם הדפס הופכת לאחר כמה זמן לחולצה עם שאריות הדפס? חולצה בלויה שכזו שכמעט לא נותר זכר ממה שהיה מודפס עליה בעבר? כדי למנוע זאת ניתן לרכוש חולצות מודפסות בהדפסת סובלימציה. שיטת ההדפס המיוחדת מבטיחה שהתמונה תהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהחולצה וכך ההדפס יישאר לאורך זמן רב מבלי להתבלות.

מקום להדפסות סובלימציה
בבוטיק דגלים וייצמן-נגריס תוכלו למצוא הדפסות סובלימציה מתקדמות ואיכותיות במיוחד. אצלנו ניתן לבחור בהדפסות מסוג זה על מגוון רב של חומרים וכך ליצור לעצמכם או לקרוביכם מתנות איכותיות, מקוריות והכי חשוב עמידות. ניתן לבצע הדפסות סובלימציה על בדים, פלסטיק, תמונות ועוד המון המון חומרים.

הדפסות סובלימציה מחיר
הדפסות סובלימציה הן איכותיות הרבה יותר מכל שיטת הדפסה אחרת בה היה נהוג להשתמש בעבר. כדי לממש את ההדפסות הללו עושים שימוש במיכשור מתקדם ובשיטה מורכבת הכוללת מספר שלבים. מתוקף כך, מחיר הדפסות סובלימציה אולי יקר מעט יותר, אולם התוצאה הסופית בהחלט משתלמת. מדובר במוצרים עמידים שמחזיקים לאורך זמן רב.