דגלים לגני ילדים

משלוחים לכל הארץ

דגלים לגני ילדים
חייגו אלינו
בדומה לבתי ספר, גם בגני ילדים ישנו צורך בדגלים מסוגים שונים. יש דגלים שכנראה תמצאו בכל מקרה כמו דגלי הרשות המקומית ודגל המדינה ויש דגלים על מקל שיכולים לשמש כשי לילדים. ילדים, כידוע, מתרגשים מדברים קטנים ופשוטים ולכן דגלים מסוגים שונים יכולים לשמש את הגננות למגוון רב של מטרות. בדגלי וייצמן-נגריס תוכלו למצוא את כל סוגי הדגלים שיתאימו במיוחד לגן הילדים שלכם ויעלו חיוך מתוק על פני הזאטוטים.
דגלי עצמאות לגני ילדים
לפעמים נדמה כי המסורת הזו של חלוקת דקלי קשית של ישראל ביום העצמאות לילדי הגנים איתנו כבר שנים. דורות על גבי דורות של ילדים זכו, ועדיין זוכים, לקבל מתנה מהגן דגל קשית לכבוד יום העצמאות. הדגל הקטן והפשוט הזה מרגש את הקטנים ומחזק את תחושות הגאווה והשייכות שלהם. גם אותו תוכלו להשיג בוייצמן-נגריס דגלים ולהבטיח לעצמכם דרך קלה לשמח את הילדים.

דגלי רשות מקומית לגני ילדים
בחזית כל גן ניתן למצוא את דגל הרשות המקומית או המועצה אליה משתייך הגן. אלו דגלים שתלייתם היא בדרך כלל חובתה של הגננת ונוכחותם מחוץ לגן, ובתוכו, היא מתבקשת. אצלנו, בבוטיק הדגלים הוותיק של וייצמן תוכלו למצוא את דגלי כל המועצות והרשויות המקומיות שיתאימו במיוחד לגן הילדים שלכם ויבטיחו שמירה על חוקי הרשות וביטחון הילדים.