דגלי רקמה

דגלי רקמה
חייגו אלינו
דגלי ריקמה הם דגלים מיוחדים ועדינים שמתאימים למגוון רחב של דברים. זה יכול להיות דגלי יחידות רקומים, דגלי מדינות, דגלי בית ספר ועוד ועוד. הסמל מוטבע על הדגל באמצעות ריקמה וכך מושג אפקט מרשים וייחודי. דגלי ריקמה מכל הסוגים תמצאו בוייצמן-נגריס דגלים. אתם תבחרו את הסמל המבוקש ואנו נטביע אותו ע"י ריקמה איכותית במיוחד.
דגלים שולחניים רקומים
דגלים שולחניים מתאימים במיוחד לחלוקה לשי ללקוחות או לעובדים. על דגל שולחן להיות מושקע ומיוצר מחומרים איכותיים במיוחד כדי שיוכל לשמש כמתנה מכובדת. דגלי שולחן עם ריקמה יכולים לשמש כשי צנוע בעל נוכחות בולטת ומרשימה במיוחד. הריקמה העדינה שעל הדגל משוועת לו מראה ייצוגי ויוקרתי. בחנות הדגלים של וייצמן תמצאו דגלי שולחן רקומים מחומרים איכותיים, במגוון צבעים ודגמים.

מוצרים עם הדפסת ריקמה
חברות רבות ובתי עסק שונים כבר מזמן הבינו את היתרונות שיש במתן מוצרי קידום מכירות. מוצרים אלו מוענקים כשי ללקוחות ובו בזמן שהם משמשים אותם לצרכיהם האישיים, הם גם משמשים את החברות לצורכי פרסום. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו מגוון מוצרי קידום מכירות עם הדפסי ריקמה איכותיים במיוחד. הדפסי הריקמה שלנו נעשים מחומרים עמידים ובמגוון רחב של צבעים ודגמים.