תגיות לכותפות

משלוחים לכל הארץ

תגיות לכותפות
חייגו אלינו
דגלים זו אמנם המומחיות שלנו, אבל בין יתר המוצרים הנלווים אותם אנו מוכרים ניתן למצוא גם תגיות לכותפות! אכן, זה שנים שחייל צה"ל לא מזוהה רק על פי צבא המדים, הכומתה והסיכה עליה וגם תג היחידה כי אם גם לפי התג בכותפתו. בדרך כלל מעוטרות אותן כתפיות בצבע דגל המדינה ואנו בציון-נגריס נוכל לתפור לכם אותם בקלות במלאכת מחשבת.
תגיות לצלם צבאי וכותפות לכתב צבא
לא משנה אם הם באים לסקר אירוע חדשותי או לסקר חיילים בטקס השבעה - צלמים או כתבים צבאיים תמיד יופיעו עם הבד בכותפת אשר מופיע ברקע כחול ומעוטרים בכיתוב תפקידם בלבן, כאשר מעל ומתחת לכיתוב התפקיד בנוסף יופיעו פסים לבנים - בדומה לדגל ישראל!

תגיות פרמדיק
במצב חירום ובמקרה של עזרה ראשונה, מגיח הפראמדיק לזירה ראשון ועוזר לטפל בפצועים בנחישות שאין שני לה. מעבר לציוד הרפואי אשר נושא איש הרפואה עליו ומעבר לעובדה שניתן לזהותו גם בכך שהוא יוצא מרכב המעוטר במגן דוד, לכותפתו יש כיתוב באדום ולבן ברקע שלו, אשר הם באים להחליף את הכיתוב הלבן והרקע הכחול הסטנדרטי. התוצר הסופי של התגיות השונות יכולות להגיע בשלמות ובכמות הדרושה לכם כלקוחות גם בטווח זמן קצר ביותר - אל תהססו ליצור קשר עמנו בכל שאלה או בקשה בנושא!

כותפות לקורסים
כמו גם תגי יחידה, צה"ל מפזר כותפות בקורסים שונים אשר הוא מקיים ולא רק למען במסגרת תפקיד מסוים! בין הקורסים שבהם ניתן למנות תגיות לכותפות קיימים גם כאלו למכללה הטכנולוגית של חיל האוויר, לצוערי קורס חובלים המעוטרים בפסים לבנים עבים ובאופן כללי ניתן למצוא תגיות לחיל הים, חיל האוויר, חיל הרגלים או לקורסים לג´ובניקים.