מוצרים לימי הולדת

משלוחים לכל הארץ

מוצרים לימי הולדת
חייגו אלינו
אם בעבר ימי הולדת נחגגו עם עוגה ומקסימום כמה בלונים, הרי שהיום המצב לגמרי שונה. ימי הולדת הפכו להפקה מושקעת במיוחד עם קישוטים שלא היו מביישים אולמות אירועים. אז כדי שלא תישארו מאחור בואו לוייצמן-נגריס דגלים ותמצאו מגוון של קישוטים למסיבות ימי הולדת, שיעשו את החגיגה שלכם לאחת ויחידה.
שרשראות דגלים
טרנד שרשראות דגלים תפס תאוצה בשנים האחרונות והפך לפופולארי מאוד. מדובר למעשה בשרשרת שעליה מחוברים דגלונים שונים וניתן לתלות אותה כמעט בכל מקום. אם אתם מארגנים יום הולדת, שרשרת דגלים היא בגד חובה ויכולה לשדרג לכם את האירוע בצורה משמעותית. חנות דגלים באזור המרכז כמו וייצמן מציעה מגוון שרשאות דגלים ונשמח להדפיס עבורכם על הדגלים כל מה שתבחרו כדי שעל המסיבה שתפיקו ידבר עוד הרבה זמן אחר-כך.

קישוטים בעיצוב אישי
מי שמחפש להפוך את האירוע שהוא מפיק למשהו באמת במיוחד וודאי זקוק לקישוטים בעיצוב אישי. קישוטים מסוג זה מרימים את החגיגה בכמה רמות והופכות אותה לאישית ומעוצבת הרבה יותר. בוייצמן-נגריס דגלים נעמוד לרשותכם וביחד ניצור קישוטים בעיצוב שתבחרו, בצבע ובדגם שתרצו. נשמח להגשים לכם חלומות ולקחת חלק באירוע מעוצב ומתוכנן מתוך מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר.

דגלים מודפסים לימי הולדת
דגלים מודפסים יכולים להפוך את יום ההולדת שאתם מארגנים למשהו שונה ויוצא דופן. ביכולתם של הדגלים ליצור אווירה אישית , מיוחדת ומעוצבת שתהפוך את האירוע לחגיגה אחת גדולה. ניתן להדפיס על הדגל כל דבר- מתמונות הילד החוגג ועד כיתובים אישיים. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו דגלים מודפסים המתאימים במיוחד לקישוט מסיבות יום הולדת.