דגלים לבניינים

משלוחים לכל הארץ

דגלים לבניינים
חייגו אלינו
בניינים הם אופציה טובה ונוחה לתלייה של דגלים. הם גדולים ובולטים וחשופים להמון זוגות עיניים שרואות מה תלוי עליהם. אנשים מסתכלים עליהם מהאוטו, במהלך הליכה או אפילו בישיבה בביתם והשקפה על הבניינים הסמוכים. תוכלו לקשט כל בניין בדגל הלאום לכבוד יום העצמאות של ישראל או דגלים פרסומיים או כל דגל שעולה על רוחכם ולהשיג את מטרותיכם בצורה יעילה מאוד. בוויצמן-נגריס תמצאו דגלים המתאימים במיוחד לבניין בכל דגם וגודל שתבחרו.
דגלי ישראל לבניין
ביום העצמאות, ובעצם בכל ימות השנה, אנשים רבים אוהבים לקשט את הבניין שלהם בדגלי המדינה. אנו עם גאה במיוחד ואין דרך טובה יותר להראות זאת מאשר לתלות דגל ישראל על הבניין. ויצמן-נגריס דגלים ישמחו לייצר עבורכם דגל שיתאים לבניין שלכם ליום העצמאות ולכל השנה.

דגלי אורך לבניין
דגלי אורך הם דגלים התלויים על חזית הבניין, לאורכו, ו"קופצים לעין" כל מי שעובר בסביבה. חשוב מאוד להדפיס דגלי בניין באיכות טובה משום שאלו חשופים לכל מזג אוויר ואתם בטח לא רוצים שייהרסו מהר. בבוטיק הדגלים של וייצמן תוכלו למצוא דגלים מאורכים שיתאימו במיוחד לבניין. בין אם זה דגל פרסומי ובין אם זה דגל המדינה אנו נקפיד להדפיס אותו באיכות טובה וללא פשרות.

דגלי ענק לבניין
בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בניינים שעליהם תלויים דגלי ענק מסוגים שונים. דגלים אלו, כשמם כן הם, ענקיים במיוחד והם יעילים מאוד למטרות פרסום. גודלם המשמעותי בולט לעיני קול ואין סיכוי שמישהו יפספס אותם. בויצמן דגלים תמצאו דגלים ענקיים לבניין במגוון דגמים וגדלים ונתאים אותם במיוחד לבניין שעליו תרצו לתלות את הדגל.