בסיס לדגל שולחן

משלוחים לכל הארץ

בסיס לדגל שולחן
חייגו אלינו
דגלי שולחן הם דגלים בגודל קטן במיוחד הנשענים על בסיס מחומר מסוים, לרוב מעץ. דגלים שולחניים, כשמם כן הם, מיועדים להנחה על שולחן למטרות קישוט, ייצוג או לכל מטרה אחרת. בדגלי וייצמן תמצאו בסיסים לדגל שולחן שמיוצרים תוך הקפדה על איכות ויתאימו במיוחד לדגל שתבחרו.
מעמד לדגל שולחן
ניתן למצוא סוגים שונים של מעמדים המשמשים כבסיס לדגל השולחן. ישנו מעמד המיועד להחזקה של דגל אחד וישנם מעמדים לכמות גדול יותר של דגלים. בסיס לדגל שולחן צריך להיות איכותי כדי שישא עליו את כמות הדגלים המבוקשת מבלי ליפול או להישבר. בויייצמן-נגריס ישנו מגוון רחב של בסיסים לדגלי שולחן ונשמח להתאים לכם את הבסיס האיכותי והמתאים ביותר עבורכם.

בסיס מעץ לדגלי שולחן
ברוב הפעמים בסיסים לדגלי שולחן מיוצרים מעץ. מדובר בחומר עמיד , שאינו כבד במיוחד, ולכן מתאים כמו כפפה ליד למטרה זו. הבסיס יהיה מעץ כאשר על השולחן מונח חלק רחב יותר שממנו יוצא מוט המחזיק את הדגל. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו בסיסי עץ לדגלי שולחן המיוצרי מעץ איכותי ותחת הקפדה יתרה על האיכות.

בסיסים לדגלים לשולחנות באירועים
בשנים האחרונות ניתן לראות כמעט בכל אירוע דגלי שולחן הממוקמים במרכז השולחן ועליהם מספר, תמונה של החוגגים או כל דבר אחר. מדובר באלמנט קישוטי טרנדי ופופלארי במיוחד על חוגגים באירועים שונים. בדגלי וייצמן תמצאו בסיסי דגלים שולחניים שיתאימו בדיוק למטרה הזו ויבטיחו לכם אירוע מעודכן ושמח.