מדבקות דקורטיביות לקירות

מדבקות דקורטיביות לקירות
חייגו אלינו
קירות לבנים הם דבר שעשוי מאוד לשעמם אנשים מסויימים. יש שיעדיפו למלא אותם בתמונות או פוסטרים אבל ישנה גם אפשרות חדשה ומעודכנת יותר והיא מדבקות קיר דקורטיביות. מדובר בטרנד חדש יחסית שמאפשר לכם לקשט את הקירות כאוות נפשכם, ולפי טעמכם, בצורה קלה, יעילה ונוחה. אצלנו בוייצמן-נגריס דגלים ניתן למצוא מדבקות דקורטיביות לקירות לפי בחירתכם, וכדי שתאהבו במיוחד את מה שמשתקף מקירות ביתכם.
מדבקות לעיצוב חדרי ילדים
בשנים האחרונות הפכו חדרי הילדים לפרוייקט עיצובי בפני עצמו. אחת הדרכים הפופולאריות בכדי לעצב חדרי ילדים היא להשתמש במדבקות קיר מסוגים שונים. אלו יכולות להיות מדבקות עם ציורי ילדים, מותגים האהובים על הילדים ובעצם כל דבר שאתם או ילדיכם תבחרו. על חדר הילדים להיות נעים ומזמין וכדי להפוך אותו לבאמת כזה תוכלו לעשות שימוש במדבקות קיר מעוצבות שישוו לחדר מראה ייחודי ומעוצב לפי טעמכם האישי.

מדבקות קיר לחדרי שינה
אם חשבתם שאת ההשקעה העיצובית עליכם לתעל את הסלון בלבד חשבו שוב. חדר השינה הוא לא פחות חשוב ואתם מבלים בו לא פחות זמן מאשר בסלון או במטבח. ככזה עליו להיות מעוצב ומושקע, כאשר ניתן לעשות זאת ע"י הדבקה של מדבקות דקורטיביות על הקיר. אפשר להשתמש במדבקות כיתוב של משפטים אהובים עליכם, ציורים מרגיעים ונעימים או כל דבר אחר שיגרום לחדר השינה שלכם להיות מיוחד ולהשרות אווירה טובה ורגועה.

מדבקות טפט
מדבקות טפט הן מדבקות שהשימוש בהן הוא קל ונוח ולא מצריך עבודה רבה. בדרך כלל גם ניתן להסיר אותן בקלות, כך שניתן לעצב איתן חללים שונים בבית לפי בחירתכם ברגע נתון. אצלנו בוייצמן-נגריס תמצאו מגוון רחב של מדבקות טפט כאשר תוכלו לבחור את העיצוב המועדף עליכם ואנו נחתוך אותו עבורכם. את מדבקות הטפט ניתן להשיג בגדלים שונים ולתלות אותן על כל קיר בבית.