דגלים לתלייה במרפסת

דגלים לתלייה במרפסת
חייגו אלינו
מי שזכה בדירה עם מרפסת יודע שמעבר לכך שכיף ונעים לשבת בה, גם קל ונוח לתלות עליה דגלים ולדאוג שכל העוברים והשבים יבחינו בהם. אלו יכולים להיות דגלים פרסומיים, דגלי מחאה, דגלי מדינות או כל דגל שתבחרו. בחנות הדגלים של וייצמן ונגריס תמצאו דגלים המתאימים במיוחד למרפסות. מדובר בדגלים עמידים וחזקים בגודל הנכון והמדויק למרפסת שלכם.
דגלים גדולים לחלון
אם אתם לא מברי המזל שבדירתם יש מרפסת, תמיד תוכלו לתלות דגל על החלון והוא ייעשה אפקט דומה למדי. על דגל לחלון להיות עמיד בפני תנאי מזג אוויר שונים כדי להבטיח שהוא יחזיק מעמד למשך זמן רב. בוייצמן-נגריס דגלים נשמח להתאים עבורכם את הדגל המתאים ביותר לחלון שלכם.

דגלי גאווה למרפסת
לקראת שבוע הגאווה מתמלאות מרפסות הבתים בערים השונות בדגל הלהט"ב הצבעוני. בקלות רבה תוכלו גם אתם להפוך את מרפסתם לצבעונית, מלבבת וגאה. אצלנו בוייצמן דגלים תמצאו מגוון דגמים של דגלי גאווה ובניהם גם דגלים המתאימים במיוחד למרפסות. זוהי דרך נפלאה להביע את גאוותכם ותמיכתכם בשבוע הגאווה ובכל השנה.

דגל ישראל לתלייה בחוץ
מי שמטייל בערים השונות בארץ לקראת יום העצמאות יכול לחזות במראה מרשים של בתים רבים שבחזיתם תלויים דגלי המדינה. אלו יכולים להיות בניינים רבי קומות, בתים פרטיים או מוסדות ציבוריים. אם תרצו תוכלו גם אתם לקחת חלק מחגיגת העצמאות ולתלות מחוץ לביתכם דגל ישראל כחול לבן.