מתלה דגל לקיר

מתלה דגל לקיר
חייגו אלינו
יש הרבה דרכים לתלות דגל. אפשר לתלות את הדגל על האוטו, אפשר לתלות אותו מהמרפסת, להניף אותו על תורן או אפילו להחזיק אותו ביד במהלך צעדה או בהפגנה. בין שלל הדרכים הקיימות ניתן למצוא גם מתלה דגל לקיר. מדובר במתלה מיוחד אותו מחברים לקיר ועליו ניתן להניח בביטחון דגל אחד או אפילו מספר דגלים. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו מגוון דגמים של מתלה דגל לקיר, כך שתוכלו לתלות את הדגל שלכם היכן שלא תירצו.
איפה קונים מעמד לדגל לקיר?
לקראת יום העצמאות רבים מחפשים פתרונות מגוונים לתליית הדגל שלהם. מתקן לדגל לקיר קונים אך ורק בחנות הדגלים של וייצמן ונגריס! החנות הוותיקה והמנוסה תספק לכם מתקן עמיד ונוח ביותר לשימוש. אין צורך יותר לשבור את הראש ולחשוב על דרכים יצירתיות לתלות את הדגל. מתלה דגל לקיר יפתור לכם את כל הבעיות וידאג שכולם יראו את הדגל שלכם.

מעמד למוט דגל לקיר
מעמד למוט דגל לקיר מצויין ליום העצמאות, או לכל אירוע חשוב אחר. המתקן הזה מצויין למי שלא זכה במרפסת או בחלון עליהם ניתן לתלות את הדגל. המעמד עשוי בדר"כ מברזל, אך ניתן למצוא אותו גם מחומרים אחרים. הוא מתחבר בקלות לקיר והוא מתאים כמעט לכל מוטות הדגלים הקיימים. אצלנו בוייצמן דגלים תמצאו בדיוק מתקן שכזה שישמש אתכם לכל ימות השנה.

ציוד להתקנת דגלים
לפני שרוכשים דגלים בכל הגדלים והסוגים כדאי לוודא שיש ברשותכם את הציוד המתאים כדי לתלות אותם. הרי הדבר האחרון שתירצו הוא להיתקע עם דגלים בלי יכולת להניף ולתלות אותם. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו מגוון של ציוד להתקנת דגלים, גם על הקיר וגם בכל מקום אחר. תמצאו אצלנו ציוד מקצועי שנוח וקל גם לשימוש ביתי וגם לשימוש מוסדי.