מוט עץ לדגל

מוט עץ לדגל
חייגו אלינו
ישנם דגלים שמחברים לחלון או לוו כלשהו ותולים במרפסת, ישנם דגלים שתולים על האוטו וישנם דגלים שצריכים לצעוד איתם או להניף אותם במקום גבוה. דגלים מהסוג השלישי הם דגלים שיזדקקו קרוב לוודאי למוט עץ יציב, כזה שיהיה עמיד וישא כל דגל עליו בגאון. בחנות הדגלים של וייצמן ונגריס תוכלו למצוא מגוון מוטות עץ לדגל במגוון רחב של גדלים, לכל דגל שלא תבחרו.
מוטות עץ לדגלי ישראל
לקראת יום העצמאות, אך למעשה גם לאורך השנה כולה, נהוג להניף דגלי ישראל. בין אם זה בבתי הספר ובמוסדות רישמיים ובין אם זה בבתים פרטיים ובבניינים. כדי לתלות את דגלי המדינה בצורה היציבה והטובה ביותר כדאי שתעשו זאת עם מוט עץ. אצלנו בוייצמן דגלים תמצאו מוטות עץ שמתאימים לדגלים על בניינים וגם לדגלים להפגנות, כאלה שצריכים להיות ניידים אך עדיין יציבים.

דגלי שולחן עם מוט עץ
דגלי שולחן יכולים לשמש כמתנה נהדרת כמעט לכל אירוע , מועד או חגיגה. מדובר בדגל בגודל קטן יחסית, בעל מעמד מיוחד אותו ניתן להניח על שולחן העבודה או בכל מקום אחר. ישנם סוגים שונים של דגלי שולחן, כשבניהם תוכלו למצוא גם דגלי שולחן עם מוט מעץ. את הסוג הזה, וכן סוגים נוספים תוכלו למצוא אצלנו בחנות הדגלים של וייצמן-נגריס.

מוטות עץ לדגל באיזור ת"א
בוטיק הדגלים התל-אביבי של וייצמן ונגריס בעל שנים של נסיון בייצור דגלים ואביזרים נילווים. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו גם מוטות עץ לדגלים בגדלים שונים ובסוגים שונים. אנו נדאג להתאים לכם את מוט העץ הנכון ביותר עבור המטרה שלשמה תזדקקו לו, ונדאג שהדגל שלכם יהיה יציב ועמיד במיוחד.