הדפסה על מגבות

הדפסה על מגבות
חייגו אלינו
המגבות של היום הן ממש לא המגבות של פעם. מה שעבר שימש כמוצר פשוט נטול כל ערך סנטימנטלי,  הפך כיום למוצר ייחודי שיכול לשמש כמתנה מקורית במיוחד. כל מגבת פשוטה ניתן להפוך בקלות למגבת מיוחדת ואישית ע"י הדפסה עליה. ניתן להדפיס תמונות, כיתוב, לוגו ועוד המון דברים שיהפכו אותה למגבת הכי מבוקשת בארון.   בוייצמן נגריס דגלים תוכלו להדפיס על מגבות כמעט כל מה שתירצו וכך להעניק לאהובים עליכם מתנה שהיא גם יצירתית וגם שימושית.
מגבות מודפסות
מגבות מודפסות יכולות להיות רעיון מצויין שמחפשים מתנה מקורית ושימושית. אפשר להדפיס תמונות ילדים על המגבת, או כיתוב כזה או אחר ולהעניק את המגבת שהמודפסת במתנה לבני המשפחה. ככה תבטיחו לעצמכם מתנה שבוודאות ייעשה בה שימוש והיא לא תשב ככה סתם בארון.

רעיון מתנה לוועדי עובדים
כמה פעמים קיבלתם מתנה סתמית שישבה אצלכם בארון נידח ולא עשיתם בה כל שימוש? בתור מנהלים עליכם לדאוג שאצלכם זה לא יקרה, ושוועד העובדים שלכם יקבל מתנה שימושית ומקורית. בוויצמן-נגריס תוכלו להדפיס על מגבות ולהעניק לעובדים שלכם מתנה שהם באמת צריכים. תוכלו להדפיס על המגבת את לוגו החברה, את שם העובד, תמונה או כל דבר אחר שתבחרו.

מגבות בעיצוב אישי
בכל ארון מגבות יש את המגבות שאנחנו הכי אוהבים, אלו שתמיד כולם רבים עליהן. מגבות בעיצוב אישי הם בדר"כ המגבות האלו מהסיבה הפשוטה שהושקעה מחשבה רבה בהן. מגבות מודפסות בעיצוב אישי באיכות גבוהה תמצאו בחנות של וייצמן ונגריס. אתם תבחרו כיצד לעצב ואנחנו נדאג שהמגבת תהיה מיוחדת ואהובה על אלו שיקבלו אותה.