ספלים מודפסים

ספלים מודפסים
חייגו אלינו
מכירים את זה שלכל אחד במשרד או בבית יש את הספל האהוב עליו? שאם הוא מלוכלך הוא ימהר לשטוף אותו , אם הוא נשבר הוא יהיה ממש מבואס, ובאופן כללי הוא מגלה קשר אישי גדול במיוחד לסך הכל חתיכת חרסינה… ספלים מודפסים בעיצוב אישי באופן אוטומטי הופכים להיות הספלים האהובים ביותר תוכלו להעניק אותם באהבה למי שאתם רוצים ולתרום את חלקכם בפיתוח מערכת יחסים עם ספל.
הדפסת תמונה על ספלים
ספל עם תמונה הוא מתנה נהדרת שיכולה להישמר למשך שנים רבות, בתנאי שלא תישבר כמובן. כשמזמינים ספל מעוצב עם תמונה חשוב לוודא שהתמונה מודפסת במקום אמין ומקצועי. ספל עובר שטיפות רבות ולכן על התמונה להיות מודפסת בצורה חזקה ועמידה. בחנות של וייצמן-נגריס תמצאו ספלים עם תמונה באיכות גבוהה וכאלה שנשמרים לאורך זמן רב.

ספל ממותג בעיצוב אישי
אין ספק שספל הוא מוצר קידום מכירות מצוין. תמיד יש שימוש בספל נוסף בבית, מה שמבטיח שהמיתוג שעליו ייחשף פעמים רבות. בחנות של וייצמן בת"א תמצאו ספלים ממותגים בהזמנה אישית במחירים נוחים ומשתלמים. תוכלו להדפיס את לוגו החברה או הקדשה אישית, וכך ליצור לעצמכם פרסומת שימושית במיוחד.

ספלים מודפסים תל אביב
בחנות של וייצמן ונגריס בת"א אנו מתמחים בייצור ספלים מודפסים. שנים של נסיון לימדו אותנו להפוך כל ספל פשוט לספל מיוחד ומעוצב, כזה שיעשה טוב על הלב למי שמקבל אותו במתנה. תוכלו לבחור אם להדפיס על הספל תמונה, כיתוב או כל דבר אחר שתבחרו שיהפוך אותו לאישי במיוחד.