דגל כיסוי מראה לרכב

דגל כיסוי מראה לרכב
חייגו אלינו
מראות הרכב הן דבר חשוב מאוד, אולי החשוב ביותר. הן משמשות ממש כמו העיניים של הנהג ומכוונות מתי ולאן מותר לנסוע. כמו שאנו דואגים לעיניים שלנו למשקפי שמש כך גם חשוב שנדאג לכסות את מראות הרכב ולהגן עליהן מפגעי מזג אוויר או מכל דבר אחר. בוייצמן דגלים תמצאו מגוון של כיסוי מראות לרכב כאשר תוכלו להדפיס עליהם כאוות נפשכם ולחלק אותם למי שתירצו כמתנה שימושית במיוחד.
כיסויים למראות הרכב  עם דגל המדינה
לקראת יום העצמאות רבים בוחרים לקשט את הרכב בדגלי המדינה ולהצטרף לחגיגת הגאווה של ישראל. ניתן לעשות את זה בצורה מקורית יותר שגם תשמור על הרכב על הדרך! תוכלו לבחור להדפיס את דגל המדינה על כיסוי מבד למראות הרכב וכך להנות משני העולמות- גם להראות את גאוותכם למדינה וגם להגן על מראות הרכב. בדגלי וייצמן תמצאו כיסויים למראות הרכב עם דגל המדינה או עם כל הדפס אחר שתבחרו.

כיסויים ממותגים למראות הרכב
אם אתם מחפשים שי צנוע כדי לחלק ללקוחות שלכם אבל גם כזה שישרת אתכם ויהיה מוצר קידום מכירות מעולה- כיסוי ממותג למראות הרכב הוא התשובה שלכם.  מדובר במשהו בולט ונראה לעין שכולם רואים בין אם זה על הכביש ובין אם זה בחנייה. תוכלו להדפיס על הכיסויים את הלוגו של העסק שלכם, לחלק ללקוחות שיהנו מהמתנה השימושית ואתם תהנו מפרסום זול ויעיל במיוחד. בוייצמן- נגריס נדאג להדפיס את הלוגו שלכם על כיסויי מראות עבור כל שימוש שלא תרצו.

כיסויים מבד למראות הרכב
כיסויים למראות הרכב  צריכים להיות עשויים מבדים עמידים ואיכותיים. על הבד להגן על הרכב מנזקי מזג אויר ולשמור על הצבע של הרכב. יש חשיבות רבה לסוג הבד ממנו תופרים את הכיסויים משום שכיסוי מבד שאינו איכותי לא יעשה את עבודת ההגנה על מראות הרכב. אצל חנות דגלים וייצמן ונגריס תמצאו כיסויים למראות הרכבים מבדים איכותיים במיוחד במבחר גדול של דגמים וגדלים.