דגל לרכב

דגל לרכב
חייגו אלינו
דגל לרכב הוא מוצר מצוין לכל מיני אירועים, גם רישמיים וגם כאלה שלא. הדגל מורכב מדגל מבד (או חומר אחר) וממוט. את המוט ניתן לחבר לכל מיני חלקים ברכב- לחלון, לשמשה ואפילו לתא המטען. בחנות הדגלים של וייצמן תמצאו מגוון דגמים של דגלים לרכב כך שתוכלו לעשות בהם שימוש לכל אירוע.
דגל לרכב ליום העצמאות
כשנוסעים בכביש בימים הסמוכים ליום העצמאות, וגם בימים שאחריו, רואים המון מכוניות מקושטות בדגלי ישראל. זה תורם לתחושת הגאווה הלאומית וגם מקשט את הכבישים...לא כל דגל יכול להיתלות על הרכב, זה חייב להיות דגל המותאם במיוחד לרכבים כדי שיחזיק מעמד ולא יפול בנסיעה. בויצמן-נגריס דגלים תמצאו דגל ישראל לרכב ליום העצמאות או לכל השנה.

דגל לרכב של קבוצת כדורגל
אוהדי כדורגל שנוסעים למשחקי כדורגל צריכים שכולם בכביש יידעו את מי הם אוהדים. בגלל זה לפעמים בשבתות רואים בכבישים מכוניות רבות עם דגלים של קבוצות כדורגל. אם אתם מהמשוגעים לדבר תוכלו להגיע לבוטיק הדגלים של וייצמן ונתאים לכם דגל לרכב עם לוגו של קבוצת הכדורגל האהובה עליכם. על התוצאה במשחק אנחנו לא יכולים להיות אחראיים...אבל על זה שתהיו אוהדים מסורים- דווקא כן!

דגלים לרכב לאירועים
היום באירועים רבים- ימי הולדת, מסיבות רווקות ואפילו חתונות, משקיעים במיתוג וקישוט האירוע. דגלים לרכב הם שיטה מעולה למיתוג ולשדרוג האירוע. תוכלו להדפיס תמונה של החוגגים או של לוגו של האירוע על דגלים לרכב ולהבטיח לעצמכם אירוע ממש ייחודי. בוייצמן דגלים נשמח להגשים לכם חלומות ולהרים את האירוע שלכם בכמה וכמה רמות.