כובע טמבל

כובע טמבל
חייגו אלינו כמו כל סמל ישראלי מובהק גם כובעי טמבל תוכלו למצוא בויצמן-נגריס. כובע טמבל מודפס הוא מתנת קד"מ ייחודית ופריט פרסומי שייסיע לכולם לזכור את העסק.
לא משנה כמה שנים ספרנו מאז קום המדינה, עדיין בכל פעם שניזכר בכובע טמבל בראשנו - נדמיין את המגפיים ואת בגדי הכותנה בצבע כחול ואת השלייקס אשר נועד להחזיק את המכנס. אבל מלבד הנוסטלגיה והמראות של הקיבוצניקים אשר רקדו את ריקוד ההורה המפורסם, מצאנו שיש גם באביזר הזה כדי להעביר מסר של פרסום ושיווק, וחותם באופן כללי אשר ייזכר למשך שנים!

כובע טמבל מודפס
הוא מוזכר בשירו הידוע של עוזי חיטמן "ארץ הצבר", יש הטוענים שמקור שמו מהשפה האנגלית וחלק טוענים ששמו נגזר דווקא מהשפה הטורקית, ישנם מקורות המצביעים על כך שהוא לקוח ככינוי מתקופת הצלבנים מכיוון שהם אלו שעשו בו שימוש וישנו גם סיפור אשר מרמז על הקשר יהודי יותר ובו נזכרים ילדים יהודים אשר ראשם גולח ולכן נאלצו להשתמש בכובעים הללו - גם אם אבותינו לא יכולים להעיד על מקור שמו של הכובע טמבל במדויק, איך שלא נסתכל על זה עדיין הוא יכול להיות אמצעי להדפסת לוגואים לצרכים שונים!

כובעי טמבל עם לוגו
על כובע טמבל אמנם יש שטח קטן שעליו ניתן להדפיס לוגו, אבל עם הרזולוציה והסמל הנכון אשר מוטבע עליו ניתן בקלות להפוך אותו ליותר מסתם כובע של קיבוצניקים ציונים.. כובע טמבל יכול לאחד ולגבש כמתן סמל פשוט תנועות נוער, שבטי צופים, חברים וקבוצות מהחברה להגנת הטבע או סתם כינוס של כמה חבר´ה שמצאו לנכון לקום ולהתהלך בארץ.

מוצרי פרסום וקד"מ לעסקים
כובע מצחיה, כובע קש, כובע בוקרים - למרות שחלק או כל הכובעים הללו נחשבים לטרנד אופנתי, דווקא בגלל זה אנשים לא יסובבו את הראש למראה הבנאלי הזה - אז אם אתם רוצים לשווק את המוצר שלכם באופן שיבלוט לכל עין, כובע טמבל יכול להיות התשובה האידאלית בנושא! בין אם אתם בארץ או בחו"ל, מראה הקיבוצניק ללא ספק יכול למשוך את עיני המתבונן ברחוב, ובמידה והחברה או המוצר שאתם משווקים הוא תוצרת כחול-לבן, על אחת כמה וכמה שכובע טמבל יכול להיות הסממן לכך!