תחפושות דגלים

משלוחים לכל הארץ

תחפושות דגלים
חייגו אלינו
פורים ממשמש ובא ואיתו מגיעים אל חנות הדגלים שלנו האמיצים, השונים והמקוריים שמבינים את הכיף הגדול בתחפושת דגלים צבעונית. אצלנו תמצאו אביזרי דגלים שונים: שרשראות, סרטים, בד דגלים מודפס, סמלי מדינות, דגלי מדבקה ועוד.
תחפושות מקוריות לפורים
חג פורים, בבתי ספר ואפילו במקומות עבודה, נותן את ההזדמנות להפתיע בגדול. נכון, תחפושות ייבוא מסין זמינות לכל דורש בחנויות במחירים הוגנים אך מקוריות, בואו נודה, לא תמצאו שם הרבה. בכל מסיבת תחפושות שמכבדת את עצמה שיא הערב הוא תחרות התחפושות וסטטיסטית התחפושת המושקעת ביותר תהיה המנצחת. המסקנה המתבקשת היא שהמקוריות בתחפושות לפורים משתלמת ועוד איך.

תחפושת דגלים לילדים
מלכת אסתר, מלכת הכוכבים, מלכת השמש ומלכת שקר כלשהוא כבר ראינו אבל מה דעתכם על מלכת הדגלים??? או אפילו כתחפושת לבן. תחפושת עשויה כל כולה מבד מודפס דגלים של מדינה ספציפית או של מדינות העולם. את חומרי הגלם ויכולת הייצור יש לנו. האם לכם יש את המקוריות והמעוף לתת לילדכם להיות מיוחד באמת בפורים הזה????

תחפושות מדינות כל העולם
אז איך זה עובד? אנחנו מייצרים ומשווקים דגלים. כל הדגלים כל הסוגים. אתם צריכים לבוא עם הרעיון - מה ואיך אתם רוצים. מכאן תנו לנו "לשבור את הראש" עם שלל חומרי הגלם מודפסי הדגלים שלנו כבר ייצרנו בעבר תחפושות דגלים מקוריות לפי דרישות לקוחות.