קישוט בניינים ליום העצמאות

משלוחים לכל הארץ

קישוט בניינים ליום העצמאות
חייגו אלינו
יום הולדת זה אירוע מרגש, כל-כך מרגש עד שבא לעדכן את כל תושבי המדינה בחגיגות… מה לעשות שלא תמיד זה אפשרי ולרוב אנו נדרשים לעצור את עצמנו מלספר לכל העולם שגדלנו בשנה. יום הולדת למדינה זה דבר אחר לגמרי, זה אירוע מאוד מרגש, שבו דווקא מותר לנו לעדכן ולשתף את כולם בחגיגות. אחת מהדרכים היותר טובות לעשות זאת היא לקשט את הבניינים לכבוד יום העצמאות, וכך להכניס את כל המדינה לאווירת יום ההולדת הלאומית. בוויצמן-נגריס דגלים תמצאו את כל המוצרים הכי מעודכנים בשביל לקשט את הבניין ולשדרג את חגיגות יום העצמאות.
דגלי אורך לבניינים
בניינים גבוהים, וגם כאלה נמוכים יותר, הם חלק בלתי נפרד מהנוף. כל מי שעובר בסביבה רואה אותם גם אם לא מסתכל באופן מודע. מסיבה זו הם יכולים לשמש אותנו כשאנו רוצים לפרסם משהו או סתם להכניס לאווירה. ביום העצמאות ניתן לתלות דגלי ישראל ארוכים לבניינים וכך לדאוג שהחגיגות לא ייעלמו מעיניו של איש. דגלי אורך לבניינים הם בולטים, גדולים ומשיגים מטרות פרסומיות רבות.

דגלי ענק של ישראל
יחסית למדינה כל-כך קטנה, אנחנו אוהבים לחגוג את יום העצמאות בגדול מאוד. ככה זה במדינות קטנות אבל מאוד מיוחדות. כדי להעצים את החגיגות ניתן להשתמש בדגלי ענק של ישראל ולתלות אותם בכל מקום. זה יתרום לאווירה הלאומית וישדרג את החגיגות בגדול. בחנות הדגלים התל-אביבית של וייצמן-נגריס תמצאו דגלי ענק של מדינת ישראל שירימו לכולם את המורל ויצבעו את המדינה בכחול ובלבן.

שרשראות דגלי יחידות צה"ל
צה"ל הוא צבא המדינה, וכשהמדינה חוגגת יום הולדת אף אחד לא שוכח את הצבא שבזכותו מתאפשרות החגיגות. כדי שבאמת לא נשכח את צה"ל נוכל לתלות על הבניינים שרשראות דגלים של יחידות צה"ל השונות. זה יתרום לתחושת הגאווה הלאומית, יקשט את הבניינים בצורה מקורית ויכניס נדבך נוסף לחגיגות הלאומיות. שרשראות דגלים הן בעלות נוכחות גבוהה ולכן מתאימים במיוחד לאירועים מסוג זה.