דגל תנועת הצופים

משלוחים לכל הארץ

דגל תנועת הצופים
חייגו אלינו
תנועת הצופים היא תנועת הנוער הגדולה ביותר בישראל. התנועה היא חלק מארגון הצופים העולמי שלו סניפים בכל רחבי העולם. הצופים היא תנועה כל-כך גדולה שהיא בגדר מדינה. ולמדינה כמו למדינה יש דגל. דגל תנועת הצופים מורכב ממגן דוד בצבע כתום שעליו מעין עלה בצבע ירוק ובתחתיתו המשפט המזוהה עם התנועה: "היה נכון". דגל תנועת הצופים ניתן למצוא בחנות הדגלים של וייצמן-נגריס במגוון רב של גדלים ודגמים.
דגל תנועת הצופים עם תורן
בכל שבט המשוייך לתנועת הצופים נהוג להניף את דגל התנועה וכך גם באירועים רישמיים. דגל הצופים עם תורן תוכלו למצוא בבוטיק הדגלים של וייצמן באיכות בלתי מתפשרת והמהחומרים העמידים ביותר. תוכלו לבחור את הגודל המתאים עבורכם, את התורן שנראה לכם מתאים ביותר ולהניף אותו בגאווה בכל מקום שתבחרו.

דגלי שולחן של תנועת הצופים
דגלי שולחן הם דגלים בדגם מיוחד שמתאים לשלל מטרות. את דגלי תנועת הצופים ניתן לייצר בדגם הדגל השולחני ולחלק כשי לחניכים חדשים או לכאלה וותיקים יותר. החניכים יוכלו להציב את הדגלים השולחניים בשולחנות הכתיבה שלהם וכך לשמור את נוכחותה של התנועה גם בביתם. דגלים מסוג זה תמצאו בוייצמן-נגריס דגלים.

שרשרת דגלים של תנועת הצופים
אם אתם עומדים בפני פעולה חשובה במיוחד, או כל אירוע חגיגי אחר של התנועה, כדאי שתחשבו על דרך מעניינת לקשט את המקום. שרשרת דגלונים של הצופים היא דרך נהדרת שתשדרג משמעותית את האווירה באירוע ותחזק את תחושת השייכות לתנועה. בוייצמן דגלים תמצאו שרשרת דגלים מסוג זה באיזה אורך שתרצו כדי שהאירוע שלכם יהיה הכי מיוחד.