דגל הגאווה

משלוחים לכל הארץ

דגל הגאווה
חייגו אלינו
אין ספק כי מצעד המצעדים בישראל שמצליח לעורר תגובות ואמוציות יותר מכולם הוא מצעד הגאווה. קהילת הלהט"ב מחובקת במשך מספר שבועות בשנה והעיר נצבעת בצבעי בגאווה בדגלים שמתנפנפים כמעט על כל עמוד תאורה.
הדגל הצבעוני ביותר בעולם הוא דגל הגאווה וכיום כמעט ואין מי שלא מכיר אותו כזה השייך לקהילה הגאה.  בבוטיק הדגלים של וייצמן תוכלו למצוא דגלי גאווה במגוון דגמים וגדלים לתלייה בחודש הגאווה או בכל ימות השנה.

צבעי דגל הגאווה
דגל הגאווה מעוטר בששת צבעי הקשת המוצבים לרוחב בזה אחר זה. הצבעים הרבים בדגל מסמלים רב-גוניות , כלומר את הזכות של כל אדם ואדם להיות שונה. מקורו של הדגל הוא בארצות הברית אך הוא מוכר וידוע בעולם כולו. דגל הגאווה הוא סמל ליכולת של בני אדם להכיר בשונה ולחיות יחד בסובלנות.

ייצור דגלים לשבוע הגאווה
לקראת שבוע הגאווה אנשים רבים מחפשים דגלי גאווה לשימושים שונים. עסקים למשל נוהגים לתלות אותם בשטחם או לחלק ללקוחות וכך לבטא סובלנות לשונה ולאחר. בבוטיק הדגלים שלנו ניתן למצוא דגלי גאווה בדגמים שונים. יש מגוון רב של גדלים, דגמים וחומרים ואנו נייצר עבורכם את הדגל שתבקשו.

דגלי גאווה למצעדים
מצעדי גאווה מתקיימים במקומות שונים ברחבי הארץ ובהם ניתן לראות כמות גדולה מאוד של דגלי גאווה. אנשים רבים מניפים אותם ומצהירים כך על סובלנות וקבלת האחר. בוייצמן-נגריס תוכלו למצוא דגלי גאווה במגוון גדלים ודגלים. נתאים עבורכם את הדגל שיתאים ביותר למטרתכם- בין אם היא לצעוד איתו במצעד או לתלות אותו בכל מקום שתרצו.