דגל האולימפיאדה

משלוחים לכל הארץ

דגל האולימפיאדה
חייגו אלינו
בין אם אתם יוצאים עם משלחת למשחקים האולימפיים, או שהחלטתם באופן עצמאי להגיע ולעודד את מיטב ספורטאינו בתחרויות הבינלאומיות, דגלי נגריס-ויצמן יכולים להתנוסס מעל ראשיכם, כמו שכבר קורה עשרות שונים באירועים מדיניים חשובים, או באירועים פרטיים בנוסף לכך - בין אם מדובר על הדגל הלפיד, על דגל הטבעות הידוע או על דגל ישראל המלא גאווה!
היסטורית המשחקים האולימפיים
ענפים רבים של ספורט ניתן למצוא שמתקיימים בתחרות האולימפיאדה - עוד מהמאה ה-19 בעולם המודרני מתקיימים אותם משחקים במקומות שונים על פני הגלובוס בהשתתפות של עשרות מדינות, כאשר ניתן למצוא עדויות למשחקים דומים ביוון העתיקה. משחקים אלו מתקיימים גם בחורף וגם בקיץ כאשר סגירת המעגל ופתיחת המשחקים במאות האחרונות החלו באופן טבעי ביוון גם כן. כיום, כמו גם בעבר, יש כבוד גדול לספורטאים הלוקחים חלק בתחרויות הללו וייצוג המדינה אליה הם משתייכים מתבטא גם בנשיאת דגליה של אותה מדינה, כאשר דגל האולימפיאדה מתנוסס מעליהם ומסביבם בכל עבר.

דגלים למשלחת האולימפית
דגל האולימפיאדה כידוע, מורכב מחמישה טבעות בעלות צבעים שונים על רקע לבן - כל טבעת מייצגת תכונה או תחושה פנימית כלשהי אצל אנשים, והוגה הדגל הוסיף וטען שהצבעים מסמלים את כל דגלי העולם אשר היו קיימים באותה עת. צורת הטבעות מזכירה מדליות וקמעות אשר בהם זוכים הזוכים בתחרויות השונות במשחקים האולימפיים. דגל אולימפיאדה זה, כמו גם סמל הלפיד האולימפי, משתנים קלות מתחרות לתחרות ואת כולם ללא יוצא מן הכלל ניתן לייצר באופן מסחרי במכונה או בעזרת תפירה אישית, על מנת לעשות בהן שימוש לייצוג עצמי ולאומי בחברתנו!

עידוד ישראל באולימפיאדה
משלחות רבות יצאו ועודן יוצאות אל המשחקים האולימפיים, ולא פעם מייצגות את מדינתן בכבוד ונאמנה ולעתים, גם זוכות במדליה הנכספת! גם בישראל הסיפור אינו שונה, ואז אותן משלחות ממהרות למצוא את הדגל אותו יחשפו במצעדי האולימפיאדה או בזמן הצפייה במשחקים בשידור חי. במקרים כאלו, גם אם נדרש זמן קצר על מנת להכין את הדגלים הללו, בחברתנו וייצמן נגריס היסטוריה של הכנת דגלי ישראל מאז קום המדינה ועד היום, וגם הכנה של דגלי אולימפיאדה למיניהם - את דגלים אלו תוכלו לשים בגאווה!