דגל האו"ם

משלוחים לכל הארץ

דגל האו
חייגו אלינו
דגל האומות המאוחדות, הלא הוא דגל האו"ם, הוא דגלו הרישמי של האירגון הבינלאומי. האו"ם נוסד בשנת 1945 כדי להפסיק את המלחמות בין המדינות וכדי ליצור ולעודד דיאלוג בין המדינות. אם אתם מארגנים טקס או אירוע שבו משתתפים נציגים מהאו"ם וודאי תזדקקו לדגל הרישמי של האירגון. בדגלי וייצמן תוכלו למצוא את דגל האומות המאוחדות הרישמי במגוון דגמים וגדלים.
קצת על דגל האו"ם
הדגל הרישמי, כפי שאנו מכירים אותו כיום, מלווה את הארגון מ- 1947 ועד היום. הדגל הוא בעל רקע תכלת כשעליו נמצאת מפת העולם כשבצידיה ענפי זית. מפת העולם מייצגת את דגלי מדינות העולם כולו וענפי הזית הם סמל לשלום שהוא אחת ממטרותיו של הארגון. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו את הדגל הרישמי של האומות המאוחדות ואנו נייצר אותו עבורכם בכל גודל שתבחרו מהחומרים האיכותיים ביותר.

דגל האו"ם מבד
ישנם טקסים רבים שבהם יש צורך בתליית דגל האומות המאוחדות, בין אם זה כי מגיעים נציגים מהאירגון ובין אם לאות כבוד. אם אתם מארגנים טקס כזה תזדקקו לדגל מבד, כזה שיתנוסס בגאון וישיג את מטרותיכם. דגלי האו"ם מבד תמצאו בבוטיק הדגלים של וייצמן כאשר אנו מקפידים לייצר אותו מבדים איכותיים ועמידים שיחזיקו בכל תנאי מזג האוויר.

דגלי שולחן של האומות המאוחדות
דגלי שולחן הם דגלים בגודל קטן שעומדים על בסיס מחומר מסויים וניתנים להצבה על שולחנות עבודה או כל שולחן אחר. דגלי שולחן של האו"ם תמצאו בוייצמן-נגריס דגלים במגוון דגמים כאשר תוכלו לבחור את הבסיס ואת הגודל שאתם זקוקים לו.  תוכלו לחלק אותם כמתנות, למקם אותם בשולחנות השגרירות או המשרד ובעצם להשתמש בהם לכל מטרה שתרצו.