דגל נאט"ו

משלוחים לכל הארץ

דגל נאט
חייגו אלינו
נאט"ו הוא ארגון האמנה הצפון אטלנטית שהוא ארגון בינלאומי לשיתוף פעולה בטחוני. בארגון נוטלות חלק ארצות הברית, קנדה ומדינות מערב אירופה. דגלה הרשמי של נאט"ו כולל רקע כחול ובמרכזו שושנת רוחות בצבע לבן. אם אתם מחפשים דגל נאט"ו לטובת כנס, אירוע רישמי או סתם כדי להביע תמיכה- תוכלו למצוא את מבוקשכם בוייצמן-נגריס דגלים.
דגל נאט"ו מבד
גם בישראל הקטנה שלנו לפעמים מתקיימים אירועים המחייבים הנפה או תלייה של דגל נאט"ו. לאירועים כאלה יתאים דגל מבד אותו תוכלו לתלות בכל מקום שתבחרו. חשוב להצטייד בדגל נאט"ו מבד איכותי שיחזיק מעמד ברגע האמת. בבוטיק הדגלים של וייצמן תמצאו דגל שכזה במגוון רב של גדלים. חישבו היטב מהו הגודל הדרוש לכם ואנו נדאג לייצר לכם דגל איכותי ועמיד.

דגלי שולחן של נאט"ו
דגלי שולחן של נאט"ו תוכלו לחלק כשי צנוע באירועים רישמיים של האירגון וגם בכאלה פחות רישמיים. מדובר במתנה שעלותה נמוכה יחסית אך היא אפקטיבית ביותר ובעלת משמעות וערך מוסף. בוייצמן-נגריס דגלים תמצאו מגוון רחב של דגמים של דגלי שולחן מחומרים שונים ובגדלים שונים.

שרשרת דגלי נאט"ו
אם אתם עומדים בפני אירגון של טקס שיש לו קשר לארגון נאט"ו הבינלאומי כדאי שתשקיעו מחשבה רבה בעיצוב ובקישוט האירוע. שרשרת דגלים היא אחת מהדרכים היותר טובות כדי לשדרג את מראה האירוע שלכם. בחנות הדגלים הוותיקה של וייצמן תמצאו שרשרת דגלוני נאט"ו שתתרום לכם הרבה מאוד נוכחות לאירוע ואפילו תרגש את החוגגים. לשרשרת דגלונים השפעה רבה על חזות האירוע כולו.